SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Günün spor ekranı

Günün spor ekranı

Günün öne çıkan spor karşılaşmalarını ve yayınlandıkları kanalları sizler için derledik.

FUTBOL

Spor Toto Süper Lig

K.Karabük-A.Alanya . . . . . . . .Lig TV . . . . . . . . .13.30

Akhisar Bld.-Osmanlıspor . . . . .Lig TV . . . . . . . . .16.00

Galatasaray-Gaziantep . . . . . . .Lig TV . . . . . . . . .19.00

A.Konya-Kayserispor . . . . . . . .Lig TV 2 . . . . . . .19.00

TFF 1. Lig

Altınordu-Manisaspor . . . . . . .TRT Avaz . . . . . .13.00

Samsunspor-Eskişehir . . . . . . .TRT Spor . . . . . .13.00

Denizlispor-Ümraniye . . . . . . . .TRT Avaz . . . . . .18.30

Y.Malatya-Bandırmaspor . . . . .TRT Spor . . . . . .18.30

Spor Toto 2. Lig

1461 Trabzon-Karşıyaka . . . . .Kadırga TV . . . . .13.00

BB Erzurum-K.Maraş . . . . . . . .Kardelen TV . . . .13.00 .

Spor Toto 3. Lig

Elaziz Bld.-Düzyurtspor . . . . . .Kanal Fırat . . . . .13.00

Orduspor-Diyarbekirspor . . . . .Altaş TV . . . . . . .13.00

Afjet Afyon-Bergama Bld. . . . .Kanal 3 . . . . . . .13.30

Orhangazi-Tarsus İY. . . . . . . . .Bursa TV . . . . . .13.30

Sakaryaspor-Muğlaspor . . . . . .A Spor . . . . . . . .13.30

İspanya Ligi

Eibar-Alaves . . . . . . . . . . . . . . .Lig TV 4 . . . . . . .14.00

Celta Vigo-Sevilla . . . . . . . . . . .Digiturk 91 . . . . .18.15

Espanyol-Sp.Gijon . . . . . . . . . .Digiturk 91 . . . . .20.30

Real Betis-A.Bilbao . . . . . . . . . .Lig TV 2 . . . . . . .22.45

İtalya Ligi

Cagliari-Napoli . . . . . . . . . . . . .Lig TV 2 . . . . . . .14.30

Torino-Juventus . . . . . . . . . . . .Lig TV 4 . . . . . . .17.00

Inter-Genoa . . . . . . . . . . . . . . .Lig TV 2 . . . . . . .22.45

İngiltere Ligi

Chelsea-W.B.A…………Smart Spor 2 /Lig TV 3 . .15.00

ManU-Tottenham………….Smart Spor 2 / Lig TV 3 . . . . .17.15

Southampton-M'Brough.Smart Spor / Digiturk 92. .17.15

Liverpool-West Ham…Smart Spor 2 / Lig TV 3 . .19.30

Belçika Ligi

Anderlecht-Club Brugge . . . . .NTV Spor . . . . . .16.30

Hollanda Ligi

AZ Alkmaar-Feyenoord . . . . . .Tivibuspor 3 . . . .16.30

Twente-Ajax . . . . . . . . . . . . . .Tivibuspor . . . . .18.45

Almanya Ligi

B.Mönchengladbach-Mainz . .Eurosport 2 . . . .17.30

Schalke-Leverkusen . . . . . . . . .Eurosport 2 . . . .19.30

Fransa Ligi

St.Etienne-Guingamp . . . . . . .Lig TV 4 . . . . . . .19.00

Paris SG-Nice . . . . . . . . . . . . . .Lig TV 3 . . . . . . .22.45

Portekiz Ligi

Fereirense-Porto . . . . . . . . . . . .Tivibuspor 2 . . . .19.00

Benfica-S.Lizbon . . . . . . . . . . .Tivibuspor . . . . .21.00

BASKETBOL

Spor Toto Basketbol Süper Ligi

Fenerbahçe-Banvit . . . . . . . . . .Lig TV 3 . . . . . . .13.00

A.Efes-P.Karşıyaka . . . . . . . . . .NTV Spor . . . . . .19.00

Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Ligi

Beşiktaş-MBK Doğuş Hastanesi TRT Spor . . . . . .15.30 .

İtalya Ligi

U.Venezia-O.Milano . . . . . . . .Tivibuspor . . . . .14.00

Varese-Reggio Emilia . . . . . . . .Tivibuspor 3 . . . .22.45

İspanya Ligi

Gran Canaria-CAI Zaragoza . . .Tivibuspor 3 . . . .14.30

Bilbao Basket-R. Madrid.. . . . . .Tivibuspor 3 . . . .20.30

VTB Ligi

CSKA Moskova-VEF Riga . . . . .Tivibuspor 3 . . . .17.00

Zenit-Unics Kazan . . . . . . . . . .Tivibuspor 3 . . . .19.00

Almanya Ligi

S.City Jena-W.Tigers . . . . . . . .Tivibuspor 4 . . . .20.00

NBA

Minnesota-Golden State . . . . .TV 8.5 . . . . . . . .03.00 .

VOLEYBOL

Vestel Venus Sultanlar Ligi

Nilüfer Bld.-Eczacıbaşı . . . . . . .NTV Spor . . . . . .12.30