SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Günün spor ekranı

Günün spor ekranı

Günün öne çıkan spor karşılaşmalarını ve yayınlandıkları kanalları sizler için derledik.

FUTBOL

Spor Toto Süper Lig

A.Alanya-A.Konya……………………………………Lig TV………..13.30

Gaziantepspor-Akhisar Bld……………………..Lig TV 2………..16.00

Osmanlıspor-Karabükspor…………………………Lig TV………..16.00

Adanaspor-Gençlerbirliği……………………….Lig TV 2………..19.00

Kasımpaşa-Galatasaray…………………………….Lig TV………..19.00

TFF 1. Lig

Boluspor-Balıkesirspor…………………………. TRT Spor………..13.00

Ümraniye-Samsun……………………………….TRT Avaz………..13.00

Elazığspor-Denizlispor…………………………..TRT Türk………..16.00

Giresunspor-Sivasspor………………………….TRT Avaz………..17.00

Göztepe-Y.Malatyaspor………………………. TRT Spor………..18.30

Spor Toto 2. Lig

Gümüşhanespor-Sarıyer…………………………. Çay TV………..13.00

Sivas Bld.Konya Anadolu………………………Kanal 58………..13.00

İnegölspor-Eyüpspor…………………………….Kanal 16………..13.30

Spor Toto 3. Lig

12 Bingölspor-Sakarya…………………………….A Spor………..13.00

Orduspor-Elaziz Bld……………………………… Altaş TV………..13.00

Manisa BB.-Pazarspor…………………………..Ege Türk………..13.30

İspanya Ligi

Real Betis-CeltaVigo………………… Digiturk Kanal 91………..14.00

Valencia-Malaga…………………………………..Lig TV 3………..22.45

İtalya Ligi

Milan-Crotone……………………………………..Lig TV 4………..14.30

Fiorentina-Palermo………………………………..Lig TV 4………..22.45

Lazio-Roma………………………………………….Lig TV 3………..17.00

Fiorentina-Palermo………………………………..Lig TV 4………..22.45

Hollanda Ligi

Feyenoord-S.Rotterdam………………….. Tivibuspor 2………..16.30

Willem-Twente………………………………….Tivibuspor………..16.30

Ajax-Groningen…………………………….. Tivibuspor 2………. 18.45

İngiltere Ligi

Bournemouth-Liverpool……..Smart Spor 2/Lig TV 4………..16.30

Everton-Man.United………….Smart Spor 2/Lig TV 4………..19.00

Fransa Ligi

Rennes-St.Etienne…………………… Digiturk Kanal 91………..17.00

Marsilya-Nancy………………………. Digiturk Kanal 91………..19.00

Nice-Toulouse………………………………………Lig TV 3………..22.45

Almanya Ligi

Darmstadt-Hamburg……………………….. Eurosport 2………..17.30

Augsburg-E.Frankfurt……………………… Eurosport 2………..19.30

Ukrayna Ligi

Shakhtar Donetsk-Stal…………………………….A Spor………..18.00

BASKETBOL

Spor Toto Basketbol Süper Ligi

Gaziantep Basket-Anadolu Efes………………Lig TV 3………..14.00

Tofaş-Fenerbahçe……………………………….NTV Spor………..17.00

Galatasaray OB-Muratbey Uşak………………Lig TV 3………..20.00

İtalya Ligi

S.Avellino-U.Venezia………………………. Tivibuspor 2………. 14.00

İspanya Ligi

Real Betis-Baskonia…………………………….Tivibuspor………..14.30

Barcelona Lassa-G.Canaria…………………..Tivibuspor………..20.30

Kadınlar Basketbol Ligi

Galatasaray-İstanbul Üni……………………… TRT Spor………..15.30

VTB Ligi

BC Parma-VEF Riga………………………… Tivibuspor 4………..15.30

L.Kuban-CSKA Moskova…………………. Tivibuspor 3………..16.00

Almanya Ligi

W.T.Tübingen-R.Ulm……………………… Tivibuspor 3………..20.00

NBA

Detroit Pistons-Orlando Magic…………………. TV 8.5………..02.00

New York Knicks-Sacramento………………… NBA TV………..03.30

VOLEYBOL

Vestel Venus Sultanlar Ligi

Fenerbahçe-VakıfBank…………………………NTV Spor………..14.00

HENTBOL

M.Zaporozhye-Beşiktaş Mogaz…………..Smart Spor………..19.00