SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Günün spor ekranı

Günün spor ekranı

Günün öne çıkan spor karşılaşmalarını ve yayınlandıkları kanalları sizler için derledik.

FUTBOL

Spor Toto Süper Lig

Gençlerbirliği-Trabzonspor…………………. Lig TV……… 16.00

Çaykur Rizespor-Fenerbahçe………………. Lig TV……… 19.00

TFF 1. Lig

Altınordu-Balıkesirspor…………………… TRT Spor……… 13.00

Samsunspor-Elazığspor………………….. TRT Türk……… 16.00

Denizlispor-Manisaspor………………….. TRT Spor……… 18.30

Spor Toto 2. Lig

1461 Trabzon-Aydınspor……………..Kadırga TV……… 13.00

Spor Toto 3. Lig

Afjet Afyonspor-Maltepespor…………… Kanal 3……… 13.30

Sakaryaspor-Bayrampaşa………………….. A Spor……… 13.30

İspanya Ligi

Villarreal-Alaves…………………………….. Lig TV 2……… 14.00

Osasuna-A.Madrid……………..Digiturk Kanal 91……… 18.15

Celta Vigo-Granada……………Digiturk Kanal 91……… 20.30

R.Sociedad-Barcelona…………………….. Lig TV 3……… 22.45

İtalya Ligi

Palermo-Lazio……………………………….. Lig TV 4……… 14.30

Genoa-Juventus…………………………….. Lig TV 4……… 17.00

Roma-Pescara……………………………….. Lig TV 4……… 22.45

İngiltere Ligi

Watford-Stoke City……. Lig TV 3 /Smart Spor 2……… 15.00

Arsenal-Bournemouth…………………….. Lig TV 3……… 17.15

M.United-W.Ham………. Lig TV 3/Smart Spor 2……… 19.30

Southampton-Everton…………………Smart Spor……… 19.30

Hollanda Ligi

Heerenveen-Ajax……………………… Tivibuspor 2……… 16.30

Utrecht-Feyenoord………………………. Tivibuspor……… 18.45

Almanya Ligi

Schalke-Darmstadt……………………..Eurosport 2……… 17.30

Hertha-Mainz…………………………….Eurosport 2……… 19.30

Fransa Ligi

Nice-Bastia……………………………………. Lig TV 4……… 19.00

Lyon-PSG……………………………………… Lig TV 2……… 22.45

Rusya Ligi

Krasnodar-Zenit……………………….. Tivibuspor 2……… 19.00

Portekiz Ligi

Benfica-Moreirense…………………… Tivibuspor 2……… 21.00

BASKETBOL

Spor Toto Basketbol Süper Ligi

Fenerbahçe-Best Balıkesir………………… Lig TV 3……… 13.00

TED Ankara-Galatasaray OB……………. Lig TV 2……… 16.00

Anadolu Efes-Yeşilgiresun……………….. Lig TV 2……… 19.00

Kadınlar Basketbol Ligi

Beşiktaş-Hatay BŞB……………………….. TRT Spor……… 15.30

VTB Ligi

Enisey-Zenit…………………………….. Tivibuspor 3……… 13.00

Parma-Astana………………………….. Tivibuspor 3……… 15.30

Kuban-VEF Riga……………………….. Tivibuspor 4……… 16.00

CSKA Moskova-Novgorod…………. Tivibuspor 3……… 17.00

İtalya Ligi

L.Pesaro-D.Trentino…………………….. Tivibuspor……… 14.00

Brescia-R.Emilia………………………… Tivibuspor 3……… 22.45

İspanya Ligi

Baskonia-Tenerife…………………….. Tivibuspor 2……… 14.30

U.Malaga-Barcelona…………………. Tivibuspor 3……… 20.30

NBA

Phoenix-Denver………………………………..TV 8.5……… 23.30

Dallas-N.Orleans……………………………..NBA TV……… 03.00

VOLEYBOL

Vestel Venus Sultanlar Ligi

Beşiktaş-Galatasaray…………………….. NTV Spor……… 15.00

FORMULA 1

Abu Dabi GP……………………………..Smart Spor……… 16.00

HENTBOL

Erkekler Şampiyonlar Ligi

Beşiktaş Mogaz-Nantes…………… Smart Spor 2……… 17.00