SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Günün spor ekranı

Günün spor ekranı

Günün öne çıkan spor karşılaşmalarını ve yayınlandıkları kanalları sizler için derledik.

FUTBOL

Spor Toto Süper Lig

Kayserispor-Ç. Rizespor………..Lig TV………………………13.30

Bursaspor-Kasımpaşa……………Lig TV………………………16.00

Fenerbahçe-Gaziantep…………Lig TV………………………19.00

G. Birliği-Karabük …………………Lig TV 2……………………19.00

Spor Toto 2. Lig

Gümüşhane-Tuzla………………..Çay TV……………………..15.00

Sivas Bld.-Keçiören……………….Kanal 58…………………..15.00

İnegöl-Ankaragücü……………….Kanal 16…………………..16.00

Spor Toto 3. Lig

Yeşil Bursa-HE Adıvar …………..Bursaspor TV…………..16.00

Ç. Dardanel-Manisa BB…………Ton TV…………………….20.00

İspanya Ligi

Leganes-Valencia…………………..Lig TV 2……………………13.00

At. Madrid-Deportivo……………Lig TV 3……………………17.15

Villarreal-Osasuna…………………Lig TV 3……………………19.30

Espanyol-Celta Vigo ……………..Lig TV 4……………………21.45

İtalya Ligi

Torino-Roma………………………..Lig TV 3……………………13.30

Inter-Bologna……………………….Lig TV 2……………………16.00

Lazio-Empoli…………………………Digiturk Kanal 91…….16.00

Fiorentina-Milan……………………Lig TV 3……………………21.45

Belçika Ligi

S. Liege-Eupen ……………………..NTV Spor…………………15.30

Fransa Ligi

St. Etienne-Lille …………………….Lig TV 4……………………16.00

Marsilya-Nantes…………………….Lig TV 2……………………21.45

Nancy-Nice……………………………Digiturk Kanal 91…….18.00

Almanya Ligi

Hoffenheim-Schalke…………….Eurosport 2……………..16.30

Köln-Leipzig………………………….Eurosport 2……………..18.30

Rusya Ligi

S. Moskova-Ufa……………………..Tivibuspor 2…………….17.00

Hollanda Ligi

Feyenoord-Roda…………………..Tivibuspor……………….17.45

İngiltere Ligi

West Ham-Southampton……..Smart Spor 2 / Lig TV 4….18.00

ABD Ligi

Los Angeles Galaxy-Seattle……Eurosport………………..23.00

Columbus-NE Revolution…….Eurosport………………..02.00

Brezilya Ligi

At. Mineiro-Internacional ……..Lig TV 3……………………00.30

BASKETBOL

Girit Turnuvası

Üçüncülük maçı……………………Tivibuspor 3…………….18.00

Final maçı……………………………..Tivibuspor……………….20.30

Zadar Turnuvası

Üçüncülük maçı……………………NTV Spor…………………19.00

Final maçı……………………………..NTV Spor…………………22.00

İtalya Süper Kupa finali…………Tivibuspor 2…………….19.15

VOLEYBOL

İtalya Süper Kupa ………………..Sports TV…………………18.30

HENTBOL

Erkekler Şampiyonlar Ligi

Wisla Plock-Barcelona…………..Smart Spor………………19.00

Kiel-PSG………………………………..Smart Spor………………20.30

FUTSAL

Dünya Kupası Çeyrek Final

Arjantin-Mısır………………………..Eurosport………………..23.30

Azerbaycan-Portekiz……………..Eurosport 2……………..02.00