Reklamsız Sözcü

Ali Koç, yeniden başkan seçildi

1907 Fenerbahçe Derneği Olağan Genel Kurul Toplantısı gerçekleşti. Toplantıda Ali Koç yeniden başkanlığa seçildi.
12:0426 Nisan 2016
0
Ali Koç, yeniden başkan seçildi

1907 Fenerbahçe Derneği’nin 25. Olağan Genel Kurul Toplantısı İstanbul Levent'te bulunan dernek merkezinde çok sayıda üyenin katılımıyla gerçekleşti. Toplantıda Ali Koç yeniden başkanlığa seçildi.

Genel Kurul Toplantısı, Atatürk ve Kurtuluş Savaşı’nda şehit düşen Fenerbahçeli sporcular, vefat eden kurucu üyeler, Fenerbahçe Spor Kulübü’ne emeği geçen Fenerbahçeliler, tüm şehitler ve kısa süre önce aramızdan ayrılan dernek üyeleri Rüştü Cenap Yıldırım, Tevfik Erdal Akış, Ali Rıza Özkan ile 1907 Fenerbahçe Derneği Kurucu Başkanı Mustafa V. Koç anısına yapılan saygı duruşunun ardından gündem maddelerinin görüşülmesiyle başladı.

Yönetim Kurulu Faaliyet Raporu ve Denetleme Kurulu Raporu’nun okunup görüşülmesi, Yönetim Kurulu ve Denetleme Kurulu’nun ibraları, 2016 çalışma döneminin plan ve bütçesinin izahatı, görüşülüp onaylanmasının ardından Yönetim ve diğer kurulların asıl ve yedek olmak üzere seçilip onaylanması aşamasına geçildi.

Dernek üyeleri tarafından yapılan oylama sonucunda Ali Y. Koç yeniden başkanlığa seçilirken, Yönetim Kurulu üyeleri ise şu isimlerden oluştu;

Başkan:ALİ Y. Koç

Yönetim Kurulu Asil ÜyeleriA. Ruşen ÇetinErol BilecikFethi PekinGökhan AkçaHaşim DuruselM. Burhan KaraçamM. Kemal DanabaşMetin ŞenOrlando Carlo CalumenoÖmer TemelliRıfat PerahyaS. Ozan BalabanSimla Türker BayazıtSina Afra

Yönetim Kurulu Yedek Üyeler:Burak KızılhanCan GebetaşÇağatay ÖzdoğruNevzat KarakebenÖmer Koray Uzun

Disiplin Kurulu Asil ÜyelerMehmet Ali BerkmanÜmit HergünerHüsamettin Bayazıt

Disiplin Kurulu Yedek ÜyelerÖcal ÖzpınarGünsan ÇetinEtem Alnıgeniş

Denetleme Kurulu Asil ÜyelerM. Selçuk GezdurGökhan ÖlçerHakan Koca

Denetleme Kurulu Yedek ÜyelerM. Tunç BerkmanA. Cem SürmeliBerkay Erdim

Balotaj Kurulu Asil ÜyelerŞ. Selim ErgüderÜlkü Feyyaz Taktak

Balotaj Kurulu Yedek ÜyelerKayhan Kıraçİ. Özmen Genç

Oy verme işleminin tamamlanmasından sonra söz alan 1907 Fenerbahçe Derneği Başkanı Ali Y. Koç, yaptığı konuşmada; görev aldıkları süre içerisinde Fenerbahçe camiası için geliştirilen önemli projelere ve yürütülen faaliyetlere derneğin kuruluş ilkeleri doğrultusunda destek verdiklerini belirterek, her aşamada 1907 Derneği Üyelerinin göstermiş olduğu samimi destek ve teşvik için teşekkürlerini sundu.