SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Gültekin Gencer net konuştu

Gültekin Gencer net konuştu

Antalyaspor Teknik Direktörü Gültekin Gencer, önemli açıklamalarda bulundu.

Antalyaspor Başkanı Gültekin Gencer, Kasımpaşa deplasmanında iyi futbol oynamalarına rağmen yenildiklerini öne sürdü, “Mağlubiyetine sebep olanlar, en ağır şekilde cezasını çekecek” dedi.

Başkan Gültekin Gencer, Kasımpaşa maçında kırmızı beyazlı takımın oynadığı futbolun kırmızı karttan önce ve sonra iki bölümde değerlendirdiklerini belirtti. Deplasmanda bu sezon oynadıkları en iyi futbolla sahadan mağlubiyetle ayrıldıklarını dile getiren Başkan Gencer, şöyle devam etti:

“Hak etmediğimiz bir mağlubiyet aldık. Şu ana kadar deplasman maçlarındaki en iyi futbolumuzu oynadık, farklı skorla kazanabileceğimiz pozisyonlar yakaladık. En güzel deplasman maçını oynadığımız karşılaşmada bir anda yenilmemize sebep kimler varsa bunlar cezalandırılacak. Yönetim kurulu toplantısında bu konuyu görüşeceğiz.”

Yönetim kurulu toplantısında kırmızı kart gören İnkoom ile hatalı gol yediği gerekçesiyle kaleci Mbolhi’ye para cezası verilmesi, tüm futbolculara Medicana Sivasspor deplasmanındaki beraberlik priminden alacaklarının Kasımpaşa mağlubiyeti nedeniyle kesilmesinin de gündeme gelebileceği öğrenildi.