SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Mandıralı: “Oynanan futboldan memnunum”

Mandıralı: “Oynanan futboldan memnunum”

Trabzonspor Teknik Direktörü Hami Mandıralı, Torku Konyaspor maçından sonra konuştu.

Trabzonspor Teknik Direktörü Hami Mandıralı, deplasmanda mağlup oldukları Torku Konyaspor maçından sonra açıklamalarda bulundu.

İşte Hami Mandıralı’nın açıklamaları:

“Öncelikle futbolcu arkadaşlarımı kutluyorum. Galibiyete yakın futbol oynadılar. Uzun bir aradan sonra takım bütünlüğünü sahada gösterdiler. 3-4 tane net pozisyonumuz var. Formda bir takım karşısında 3-4 net gol pozisyonuna girip atamazsanız böyle yeniliyorsunuz. Sonuç olarak ben oynanan futboldan, oyuncuların mücadelesinden çok memnunum. Bugün ayrıca Trabzonspor Ramazan diye genç bir oyuncu kazandı. Ancak Ramazan'ın atılmasına üzülüyorum. En iyi oynayan oyuncumuz kırmızı kartla oyun dışı kaldı.

Şuan camianın birlik ve beraberlik içeresinde olması gereken bir zaman. Önümüzde kısa zamanda oynayacağımız 3 tane maçımız var. Tabi ki taraftarlar çok üzülüyor, biz de onlar adına çok üzülüyoruz. Ancak şuan takıma sahip çıkma zamanı. Biz çalışacağız çünkü teknik adamların işi çalışmak, oyuncuları hazırlamak. Bunu iyi yaptığımızı düşünüyoruz fakat sonuç alamıyoruz. İnşallah sonucu da alacağız.”