SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Ergin Ataman: “Futbola da hoca olurum”

Ergin Ataman: “Futbola da hoca olurum”

Galatasaray Başantrenörü Ergin Ataman, eğitim alması durumunda futbol başına geçebileceğini söyledi.

Galatasaray Odeabank Başantrenörü Ergin Ataman, Beyaz Tv’de yayınlanan Beyaz Futbol adlı programda, gelecekte sarı-kırmızılıların futbol takımının da başına geçebileceğini söyledi.

Taraftarların, “Ergin Ataman’ı futbol takımının başında görmek istiyoruz. Fenerbahçe maçına Ataman çıksın… Ne düşünüyorsunuz?” sorusunu cevaplandıran Ataman, kendisine de sayısız mesaj atıldığını kaydetti.

Ataman’ın sözleri şu şekilde:

“Bu kampanyayı görmedim ama sosyal medyadan bana da bir çok mesaj geliyor. Aslında ben daha önce de söylemiştim. Bunun eğitimini aldığım takdirde futbol antrenörlüğü yapabilirim diye. Ama bu konuda bana gelen herhangi bir girişim yok. Böyle bir girişim olursa ben de bir yıl içinde bunun eğitimini alır ve bunu yapmaya çalışırım ama şu an için bu tabiki imkansız. Ama gelecekte olmayacak diye bir şey de söz konusu değil. Olabilir neden olmasın?”

EĞİTİM ALIRSAM YAPARIM

Yeni sezonda Galatasaray’ın yeni teknik direktörü olma ihtimaline ise, “Yok… Yeni sezon çok erken. Ancak bir sezon bunun eğitimini aldıktan sonra yapabileceğimi düşünüyorum” cevabını verdi.