SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
“Buradayım” öpücüğü

“Buradayım” öpücüğü

Fernandao, gol sevincini yönetime yönelik kutladı: "Ben buradayım, gol atmaya devam edeceğim."

Amed Sportif ile Ülker Stadı’nda oynanan maçta ilk 11’de çıkan Fernandao, 2. golü atarken sevincini armayı öperek yaşadı. Son dönemlerde formayı Robin Van Persie’ye kaptıran Brezilyalı’nın bu hareketinin bir anlamı var mıydı? Fernandao, kesik yedikten sonra çok üzgündü. Özellikle, “Ben bu takımın en çok gol atan oyuncusuyum. Oynadığım her maçta gol atıyorum. Kesilmeyi hak etmiyorum” görüşündeydi ve yedek kalmayı kabul etmiyordu.

PEREİRA SAHİP ÇIKTI

Vitor Pereira ise Fernandao’ya destek oluyor, “Biz senin kalitenin farkındayız. Ama şartlar bunu gerektiriyor. Sonuçta üst düzey takımlarda sürekli oynayacaksın diye bir kurak yok” diyerek oyuncusunu motive ediyordu. Buna rağmen Fernandao, “Ben F.Bahçe’ye hizmet etmeye devam edeceğim, bu forma altında her oynadığım maçta gol atacağım bak göreceksiniz” görüşünü savunuyordu.

ASIL MESAJI KİMEYDİ?

Bu duygudaki Fernandao, Amed maçında önemli bir kafa golü attı ve F.Bahçe armasını öptü. Fernandao bu öpücükle aslında Pereira değil de kendisini transfer eden yönetime net mesajı vermişti: Ben buradayım ve gol atmaya devam edeceğim.

Akşam