SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Wesley Sneijder kafa karıştırdı

Wesley Sneijder kafa karıştırdı

Akhisar Belediyespor maçı sonrası Türk basınına “Kalacağım” diyen Wesley Sneijder, Hollandalı bir gazeteciye, “Galatasaray’da uzun vadeli plan yapmıyorum” açıklamasında bulundu.

Mesut YILDIRIM / ÖZEL HABER

UEFA'nın Galatasaray'ı 1 yıl Avrupa kupalarından men etmesinin ardından gözlerin çevrildiği Wesley Sneijder, sarı-kırmızılı takımda kalacağını söyleyerek camiayı rahatlatmıştı. Ancak yıldız futbolcu, Hollanda medyasına farklı konuştu. Sarı-kırmızılı kulüpteki geleceği hakkındaki soruları yanıtlayan Sneijder, “Şimdilik sadece Türkiye kupasını düşünüyorum” yorumunu yaptı.

KARAR İÇİN ACELE ETMİYOR

Akhisar Belediyespor maçı için Türk Telekom Arena'da bulunan Hollandalı bir gazeteciye konuşan Wesley Sneijder, “Galatasaray’da uzun vadeli plan yapmıyorum. Sadece Türkiye Kupası'na odaklandım. Karar vermek için acele etmiyorum” ifadelerini kullandı. Hollandalı, Türk medyasına, “Galatasaray, Avrupa kupaları dışında kaldığı için üzgünüm. Ama bu benim takımdaki geleceğimi etkilemez ve pozisyonumu değiştirmez. Ben ve ailem burada olmaktan dolayı mutluyuz. Zor zamanlarda takımıma yardımcı olacağım ve savaşmaya devam edeceğim” demişti.