SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Muharrem Usta’dan moral ziyareti

Muharrem Usta’dan moral ziyareti

Teknik kadro ve futbolcularına moral vermek için bu sabah Trabzon'a geldi Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta, takımının yaptığı antrenmanı izledi.

Teknik direktörü Hami Mandıralı yönetiminde çıktığı son 6 resmi maçında 5 mağlubiyet alan Trabzonspor’da futbolcuların moral motivasyonunu yükseltmek için seferber olundu. Bu sabah aniden Trabzon’a gelen Başkan Muharrem Usta, daha sonra sabah antrenmanını izledi.

Antrenmana çıkacak olan futbolcularını, saha içinde bekleyip tek tek hepsinin elini sıkarak sohbet eden Başkan Usta, teknik direktör Hami Mandıralı ile de uzun süre görüştü. Başkan Usta’nın, yarın da takımla birlikte Konya deplasmanına gideceği belirtildi.

4 EKSİKLİ ANTRENMAN

Trabzonspor, Torku Konya maçının hazırlıklarını bu sabah saat 10.00’da yaptığı antrenmanla sürdürdü. Hami Mandıralı yönetiminde basına kapalı olarak gerçekleştirilen çalışmaya ameliyat olan Onur ile sakatlığı nedeniyle salonda çalışan Mehmet katılmadı. Aytaç Kara ve Güray Vural ise takımdan ayrı düz koşu yaptı.

CEZAYI KENDİ CEBİNDEN ÖDEYECEK

Trabzonspor’da Twitter hesabından yaptığı paylaşımlar nedeniyle Prnofesyonel Futbol Disiplyins Kurulu’nun (PFDK) 45 gün hak mahrumiyeti ve 30 bin lira para cezasına çarptırdığı yönetim kurulu üyesi Gökhan Usta, cezayı kendi cebinden ödeyeceğini açıkladı. Gökhan Usta, yönetim kurulu olarak yaptıkları ilk toplantıda para cezalarını yöneticilerin kendi cebinden ödeyeceği yönünde karar aldıklarını belirtirken şunları söyledi:

“PFDK tarafından şahsıma verilen 30 bin TL’lik cezayı cebimden ödeyeceğimin bilinmesini isterim. Şunun da bilinmesini isterim ki cezalar, hele para cezaları, beni asla yıldıramaz. Trabzonspor’un hakkını ne pahasına olursa olsun savunacağım. 45 gün hak mahrumiyeti süresince, deplasman da dahil tüm maçlara gidip stat dışında oturarak Trabzonspor’a desteğimi sürdüreceğim.”