SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Galatasaray Setrak Yelegen’e iş verdi

Galatasaray Setrak Yelegen’e iş verdi

Galatasaray'da Lazio maçında koreografisi yapılan Setrak Yelegen'e sarı-kırmızılı kulüp kucak açtı. İşinden olan 68 yaşındaki tararftara GS Store'da iş verildi.

Galatasaray’da kısa zamanda sembol bir isim haline gelen Setrak Yelegen’e kulüp kucak açtı. Galatasaray ile çok gündem gelmesinden dolayı işinden olan 68 yaşındaki Yelegen’e Galatasaray GS Store’da iş verdi.

Sarı-kırmızılı kulüpten konu ile ilgili şu açıklama yapıldı:

Setrak Yelegen… İlk olarak metrodaki görüntüsü ile yansıdı sosyal medyaya. Sarı kırmızı ayakkabı bağcıkları, montuna elle işlediği 4 yıldızı, bileklikleri ile kısa sürede tüm Galatasaraylıların sevgilisi haline geldi.

Galatasaray taraftarları, Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena'da oynanan Lazio karşılaşmasında bu büyük aşkı dev bir koreografiye dönüştürdü. Medya da bu çok özel Galatasaraylıya kayıtsız kalmadı. Bir anda tüm spor sayfaları, TV ekranları Setrak Yelegen haberleriyle doldu. Ne yazık ki bu yoğun ilgi onun işini kaybetmesine neden oldu.

Setrak Yelegen bugün bir kez daha kulübümüzün davetlisi olarak Arena'daydı ancak bu kez geliş amacı farklıydı. Yelegen artık Galatasaray bünyesinde yer alacak. Resmi işlemler başlatıldı. Setrak Yelegen, 7 Mart Pazartesi gününden itibaren, Galatasaray'ın doğduğu yer olan Beyoğlu'ndaki GSSTORE'da görev almaya başlayacak.