SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Bucaspor’a ilginç ceza

Bucaspor’a ilginç ceza

Bucaspor yönetimi, primlerini alamadıkları gerekçesiyle dünkü antrenmana çıkmayan futbolcularını, İstanbul deplasmanına otobüsle götürme cezası verdiği öğrenildi.

Ziraat Türkiye Kupası’nda elde edilen başarı nedeniyle vaadedilen primlerin bir kısmının ödenmemesi üzerine as oyuncuların dün akşam idmanını boykot etmesine sinirlenen Başkan Çetin Kayışlı’nın takımı pazar günü İstanbul’da oynanacak Büyükçekmece Tepecikspor karşılaşmasına otobüsle götürme kararı aldığı öne sürüldü. Uçakla 45-50 dakika süren İstanbul yolculuğunun yaklaşık 9 saatlik otobüs çilesine dönüşmesi, futbolcular arasında şok etkisi yarattı.

Yolculuğun son derece konforlu, lüks bir otobüsle gerçekleşeceğini belirten teknik direktör Suat Kaya, “Mesafe çok uzak değil. Oyuncular ve teknik ekibimiz rahat bir yolculuk yapacak. Yarın sabah 08.00’de yola çıkacağız. Öğleden sonra da İstanbul’daki otelimize varmış oluruz” dedi.

Bu arada yönetim, antrenman boykotunun ardından Emre Şahin’den kaptanlığı aldı. Ferhat’ın ardından 2’nci kaptan olan tecrübeli futbolcunun sert bir dille de uyarıldığı belirtildi.

Öte yandan Bucaspor’da haftalardır kadroya alınmayan Anıl’ın sözleşmesinin feshedilebileceği öğrenildi.