SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Aslan’da dertler bitmiyor! Ryan Donk…

Aslan’da dertler bitmiyor! Ryan Donk…

Galatasaray'da Hamit Altıntop'un şok sakatlığının yanı sıra Ryan Donk'un hastalandığı bildirildi. Sarı-kırmızılılarda Chedjou ve Carole da bireysel çalışmalara başladı.

Galatasaray Futbol Takımı, Süper Lig'in 24. haftasında Medipol Başakşehir FK ile oynayacağı maçın hazırlıklarına bu sabah yaptığı antrenmanla devam etti.

Florya Metin Oktay Tesisleri Jupp Derwall Antrenman Sahası'ndaki idman, hareketli ve toplu gerçekleştirilen ısınma hareketleriyle başladı.

Antrenmanın ana bölümünde bir saat süren ve hücum ile savunma pozisyonlarının üzerinde durulduğu, 11'e 11 taktik çalışma gerçekleştirildi.

Sabah antrenmanı, soğuma hareketlerinin ardından tamamlandı.

Sinan Gümüş ve Sabri Sarıoğlu'nun tedavisine planlanan program dâhilinde devam edildi.

Aurelien Chedjou ve Lionel Carole, bireysel çalışmalara başladı.

Üst solunum yolu enfeksiyonu olan Ryan Donk'un tedavisine başlandı.

Dün yapılan idmandaki bir ikili mücadele sırasında sağ ayak bileğine aldığı darbe sonucu sakatlanan Hamit Altıntop'un ayak bileğinde darbeye bağlı posterior malleol kırığı oluştuğu tespit edildi. Oyuncunun tedavisine başlandı.

Galatasaray Futbol Takımı, Medipol Başakşehir FK ile oynayacağı maçın hazırlıklarını yarın saat 16.00'da Florya Metin Oktay Tesisleri'ndeki antrenmanla tamamlayarak karşılaşma için kampa girecek.