SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Yücel İldiz: “Kazanmak zorundayız”

Yücel İldiz: “Kazanmak zorundayız”

Kardemir Karabükspor TekniK Direktörü Yücel İldiz, sahalarında oynayacakları Adana Demirspor maçından mutlak üç puanla ayrılmak zorunda olduklarını söyledi.

PTT 1. Lig takımlarından Kardemir Karabükspor’un Teknik Direktörü Yücel İldiz, hafta sonu sahalarında oynayacakları Adana Demirspor maçını kazanmak zorunda olduklarını söyledi.

Kardemir Karabükspor, hafta sonu sahasında oynayacağı Adana Demirspor maçının hazırlıklarını kendi tesislerinde sürdürdü. Teknik Direkör İldiz gözetiminde yapılan antrenmana Murat Akça katılmazken, Kerim takımdan ayrı çalıştı. Antrenman öncesi açıklamalarda bulunan İldiz, ligde 2 iddialı takımın karşılaşacağını söyledi. Saha avantajlarını kullanmak istediklerini belirten Yücel İldiz şöyle dedi:

“Hesaplarımıza göre sahamızda kayıp vermemiz gerekiyor. Stratejik açıdan bu maç bizim için çok önemli. Zorlu, zevkli ve çetin bir maç olacak. Taraftarlarımızın desteğiyle zorlukların üstesinden geleceğimize inanıyorum. Sahamızda oynayacağız ve kazanmak zorundayız. Bunun için de sinirlerimizin çevik gibi olması lazım. Kalan maçlarımız final niteliğinde. Bunun bilinci içerisinde sahaya çıkacağız. İnşallah taraftarımızın desteğiyle de başaracağız.”