SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Timsah hazırlıklarına devam ediyor

Timsah hazırlıklarına devam ediyor

Bursaspor, Spor Toto Süper Lig'de yapacağı Çaykur Rizespor maçının hazırlıklarını sürdürüyor.

Bursaspor, Süper Ligin 24.haftasında evimizde oynayacağı Çaykur Rizespor maçının hazırlıkları bugün sabah saatlerinde yapılan antrenmanla devam etti.

Teknik Direktör Hamza Hamzaoğlu yönetiminde Özlüce Tesisleri'nde gerçekleşen antrenman yaklaşık 1 buçuk saat sürdü. Basına kapalı gerçekleştirilen idman, ısınma hareketleriyle başladı, 5'e 2 pas pres oyunu ile devam etti. Son bölümde ise tam sahada taktik çalışma yapıldı. Yeşil-beyazlı takım, yarın akşam saatlerinde yapacağı antrenmanla çalışmalarını tamamlayıp Özlüce Tesisleri'nde kampa girecek.

VALİ MÜNİR KARALOĞLU'NDAN DESTEK SÖZÜ

Bu arada, Bursa Valisi Münir Karaloğlu, Özlüce Tesisleri'ne gelerek yeşil beyazlı kulübün başkanı Ali Ay ile görüştü. Ali Ay, öncelikle kulübün mali açıdan iyi bir noktaya gelebilmesi için çaba gösterdiklerini söyledi. Başkan Ay, Vakıfköy Orhan Özselek Sosyal Tesisleri’nin bulunduğu bölgeye spor lisesi yapmayı planladıklarını anlatarak, bu konuda Vali Karaloğlu’ndan destek istedi.

Vali Münir Karaloğlu da Bursaspor Lisesi için destek sözü verdi. Karaloğlu, “Bursaspor’un başarısı kentte herkesin motivasyonunu yükselten faktördür. Yönetiminizin çalışmalarını yakından takip ediyorum. Başarılı olacağına inanıyorum.” dedi. Daha sonra Başkan Ali Ay ile birlikte antrenmanı izleyen Vali Karaloğlu, Teknik Direktör Hamza Hamzaoğlu'na başarı diledi, futbolculara baklava ikram etti.