SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Morais karadan gidecek

Morais karadan gidecek

Geçirdiği beyin kanaması dolayısıyla Sivas deplasmanına gitmesine doktorlar tarafından izin verilmeyen Antalyaspor Teknik Direktörü Jose Morais, Kasımpaşa ile yapılacak maç için İstanbul'a karayolu ile gidecek.

Antalyaspor, Süper Lig Hasan Doğan Sezonu'nun 24. Haftasında deplasmanda oynayacağı Kasımpaşa hazırlıklarına Hasan Subaşı Tesisleri'nde yaptığı sabah antrenmanı ile devam etti. Teknik Direktör Jose Morais gözetiminde gerçekleştirilen antrenmana kırmızı-beyazlı oyuncular tam kadro katıldı.

İlk 15 dakikası basına açık olan antrenmanda kırmızı beyazlı oyuncular düz koşu ve ısınma hareketleri gerçekleştirdi. Beyin kanaması tedavisi gördükten sonra doktorların Sivas deplasmanına gitmesine izin vermediği Antalyaspor Teknik Direktörü Jose Morais, gazetecilerin sorularını cevaplandırmak için saha kenarına geldi.

Geçen hafta iklim ve yükseklik farkından dolayı doktorların tavsiyesiyle Sivas'ta bulunamadığını açıklayan Portekizli çalıştırıcı, İstanbul'da oynanacak Kasımpaşa maçında takımının başında olacağını belirterek İstanbul’un da Antalya ile aynı iklime sahip olduğunu kaydetti. Morais, iki hafta daha uçağa binmesinin yasak olduğunu bu sebepten dolayı İstanbul'a karayolu ile seyahat edeceğini belirtti.

“KAZANMAKTAN BAŞKA BİRŞEY DÜŞÜNMÜYORUZ”

Kasımpaşaspor'un ligdeki konumu itibarıyla iyi bir takım olduğunu açıklayan deneyimli çalıştırıcı Morais, rakiplerinin kadrosunun da güçlü olduğunu, ancak kendilerinin kazanmaktan başka bir düşünceye sahip olmadıklarını, iyi bir maç olacağını vurguladı.

Kırmızı-beyazlı takıma geldiği günden beri yoğun bir şekilde çalıştığını anlatan Portekizli teknik adam, “Takımım her geçen gün daha iyiye gidiyor. Sezon bittiği zaman Antalyaspor'un hedefleri açısından en üst noktaya geleceğini düşünüyorum. Her gün daha iyiye gidiyoruz” dedi.