SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Fenerbahçe’de cepler doldu

Fenerbahçe’de cepler doldu

Derbi galibiyeti ile ligde zirveye kurulan Fenerbahçe'de Başkan Aziz Yıldırım, futbolculara 2 milyon dolar prim dağıtacak.

Beşiktaş’ı mağlup ederek maç fazlasıyla da olsa liderliğe yükselen Fenerbahçe’de futbolcuların cepleri de doldu. Başkan Aziz Yıldırım'ın derbide oynanan iyi futbol ve alınan net galibiyet nedeniyle takıma toplam 2 milyon dolar prim vereceği, paranın önümüzdeki günlerde ödeneceği bildirildi.

“O IŞIĞI GÖRDÜM”

Fenerbahçe Teknik Direktörü Vitor Pereira, Beşiktaş ile oynanan derbi maç sonrası oyuncularını kutladı, şampiyonluk ışığını gördüğünü söyledi. Portekizli hoca, “İşte benim sahada görmek istediğim takımım bu. Sahada takımı için savaşan, her şeyini veren birbiriyle yardımlaşabilen bir takım. ‘Biz şampiyon olacağız' dememin sebebi de sizlere olan inancım ve güvenim” dedi.

FEDAKAR MEHMET

Adalesinde ağrıları olmasına rağmen sakat sakat derbide mücadele eden tecrübeli orta saha oyuncusu Mehmet Topal, “Maç öncesi yırtık vardı, iğneyle çıktım. Yırtık büyümüştür, ağrılarım arttı ama önemli değil. Önemli olan kazanmaktı” dedi. Mehmet Topal, Amed Sportif maçında kadroda yer almayacak.