SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Babel müjdeyi verdi

Babel müjdeyi verdi

Galatasaray'a transferi an meselesi olan Ryan Donk'u, geçtiğimiz yıl takım arkadaşı olan vatandaşı Ryan Babel, sosyal medya üzerinden tebrik etti.

Devre arası transferinin başlamasıyla birlikte Galatasaray’la resmi sözleşmeyi imzalaması beklenen Kasımpaşalı Ryan Donk artık gün sayıyor.

Rıza Çalımbay tarafından ön liberoda görevlendirildikten sonra performansıyla dikkat çeken Hollandalı futbolcu, ocak ayından itibaren büyük ihtimalle Sarı­Kırmızılıların orta sahadaki yükünü çekecek.

Geçtiğimiz yıl Kasımpaşa’da forma giyen ve bu sezon başında Birleşik Arap Emirlikleri Ligi’nin yolunu tutan Ryab Babel, vatandaşı ve eski takım arkadaşını kendisine ait sosyal medya hesabından kutladı.

Hollandalı eski milli futbolcu Babel, Donk’a ”Hak ettiğin yerdesin” mesajını gönderdi. Kariyerinde Ajax ve Liverpool gibi üst düzey takımların formasını giyen Babel’in bu mesajının ardından Sarı­Kırmızılı taraftarlar oyuncuya büyük bir ilgi gösterdi ve ”Onunla birlikte sen de gelmek ister misin?” şeklinde etkileşimde bulundular.

Fanatik