Reklamsız Sözcü

Beşiktaş soyunma odasında kebap keyfi

Galatasaray'ı 2-1 yenerek haftayı lider tamamlayan Beşiktaş'ın soyunma odasında kebapçı sürprizi vardı. Siyah-beyazlı futbolcular, zaferi kebap yiyerek kutladı.
09:4516 Aralık 2015
0
Beşiktaş soyunma odasında kebap keyfi

Beşiktaş’ın zaferle ayrıldığı Galatasaray derbisinin ardından soyunma odasında siyah-beyazlı futbolcuları bir sürpriz bekliyordu. Bir restoranın ünlü şefleri, Galatasaray ile yapılan maç bitiminde siyah-beyazlıların odasına kebap tezgahı kurmuştu. Futbolcular hemen, başta lahmacun olmak üzere, Urfa, Adana ve ızgara kebap çeşitlerinin bulunduğu tezgahın başına geçti.

“ÇEK BİR URFA”

Siyah beyazlı futbolculardan bazıları, “Samet (Aybaba) Hoca döneminde menemen yerdik, şimdi kebaba döndük” diye espri yaptı. Bazı oyuncular ise, “Galibiyet sonrasında özel mekanlar, restaurantlarda değil kendi evimizin mutfağında 3 puanı kutluyoruz” yorumunu yaptı.  Derbide iyi bir futbol oynayan Ricardo Quaresma ise, tezgahın başına gidip, “Çek bir Urfa” dedi ve yemeklerin tadını çıkardı.

SOYUNMA ODASI MENÜSÜ

60 Lahmacun30 Beyti kebap20 Döner5 Şaşlık kebabı10 Köşebaşı köfte10 Tavuk şiş5 Çöp şiş10 Dondurmalı irmik30 Sütlaç5 Künefe5 Ayva tatlısı30 Porsiyon salata