SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Kupada fikstür açıklandı

Kupada fikstür açıklandı

Ziraat Türkiye Kupası'nda grupların ardından oynanacak maçların da programı belli oldu.

Türkiye Kupası 2015-2016 sezonu grup kura çekimi, TFF’nin Beykoz-Riva’daki idari merkezinde bulunan Orhan Saka Salonu’nda yapıldı ve gruplarda fikstür belli oldu. 8 grupta 32 takımın bir üst tur için vereceği mücadelede ilk maçlar 15-16-17 Aralık’ta oynanacak.

Çift devreli lig usulüne göre oynanacak ve 32 takımın 4’erli olarak 8 gruba ayrıldığı Türkiye Kupası Grup Müsabakaları sonucunda; gruplarını ilk iki sırada tamamlayacak takımlar, Son 16 Turu’na yükselmeye hak kazanacak.

GRUPLARDAKİ MAÇ PROGRAMI BELLİ OLDU

Yapılan kura çekilişi sonrasında oluşan gruplar ile gruplardaki maç fikstürü ise şöyle oldu:

A GRUBU MAÇ PROGRAMI

1. HAFTA (15-16-17 ARALIK 2015) Medipol Başakşehir FK – Şanlıurfaspor Bandırmaspor – Amed Sportif Faaliyetler

2. HAFTA (22-23-24 ARALIK 2015) Amed Sportif Faaliyetler – Medipol Başakşehir FK Şanlıurfaspor – Bandırmaspor

3. HAFTA (09-10 OCAK 2016) Şanlıurfaspor – Amed Sportif Faaliyetler Medipol Başakşehir FK – Bandırmaspor

4. HAFTA (12-13-14 OCAK 2016) Amed Sportif Faaliyetler – Şanlıurfaspor Bandırmaspor – Medipol Başakşehir FK

5. HAFTA (19-20-21 OCAK 2016) Şanlıurfaspor – Medipol Başakşehir FK Amed Sportif Faaliyetler – Bandırmaspor

6. HAFTA (26-27-28 OCAK 2016) Medipol Başakşehir FK – Amed Sportif Faaliyetler Bandırmaspor – Şanlıurfaspor

B GRUBU MAÇ PROGRAMI

1. HAFTA (15-16-17 ARALIK 2015) Büyükçekmece Tepecik Spor – Bursaspor Eskişehirspor – Boluspor

2. HAFTA (22-23-24 ARALIK 2015) Boluspor – Büyükçekmece Tepecik Spor Bursaspor – Eskişehirspor

3. HAFTA (09-10 OCAK 2016) Bursaspor – Boluspor Büyükçekmece Tepecik Spor – Eskişehirspor

4. HAFTA (12-13-14 OCAK 2016) Boluspor – Bursaspor Eskişehirspor – Büyükçekmece Tepecik Spor

5. HAFTA (19-20-21 OCAK 2016) Bursaspor – Büyükçekmece Tepecik Spor Boluspor – Eskişehirspor

6. HAFTA (26-27-28 OCAK 2016) Büyükçekmece Tepecik Spor – Boluspor Eskişehirspor – Bursaspor

C GRUBU MAÇ PROGRAMI

1. HAFTA (15-16-17 ARALIK 2015) 1461 Trabzon – Sivas Belediye Spor Beşiktaş – Kardemir Karabükspor

2. HAFTA (22-23-24 ARALIK 2015) Kardemir Karabükspor – 1461 Trabzon Sivas Belediye Spor – Beşiktaş

3. HAFTA (09-10 OCAK 2016) Sivas Belediye Spor – Kardemir Karabükspor 1461 Trabzon – Beşiktaş

4. HAFTA (12-13-14 OCAK 2016) Kardemir Karabükspor – Sivas Belediye Spor Beşiktaş – 1461 Trabzon

5. HAFTA (19-20-21 OCAK 2016) Sivas Belediye Spor – 1461 Trabzon Kardemir Karabükspor – Beşiktaş

6. HAFTA (26-27-28 OCAK 2016) 1461 Trabzon – Kardemir Karabükspor Beşiktaş – Sivas Belediye Spor

D GRUBU MAÇ PROGRAMI

1. HAFTA (15-16-17 ARALIK 2015) Çaykur Rizespor – Bucaspor Aydınspor 1923 – Mersin İdmanyurdu

2. HAFTA (22-23-24 ARALIK 2015) Mersin İdmanyurdu – Çaykur Rizespor Bucaspor – Aydınspor 1923

3. HAFTA (09-10 OCAK 2016) Bucaspor – Mersin İdmanyurdu Çaykur Rizespor – Aydınspor 1923

4. HAFTA (12-13-14 OCAK 2016) Mersin İdmanyurdu – Bucaspor Aydınspor 1923 – Çaykur Rizespor

5. HAFTA (19-20-21 OCAK 2016) Bucaspor – Çaykur Rizespor Mersin İdmanyurdu – Aydınspor 1923

6. HAFTA (26-27-28 OCAK 2016) Çaykur Rizespor – Mersin İdmanyurdu Aydınspor 1923 – Bucaspor

E GRUBU MAÇ PROGRAMI

1. HAFTA (15-16-17 ARALIK 2015) Galatasaray – Akhisar Belediyespor Karşıyaka – Kastamonuspor 1966

2. HAFTA (22-23-24 ARALIK 2015) Kastamonuspor 1966 – Galatasaray Akhisar Belediyespor – Karşıyaka

3. HAFTA (09-10 OCAK 2016) Akhisar Belediyespor – Kastamonuspor 1966 Galatasaray – Karşıyaka

4. HAFTA (12-13-14 OCAK 2016) Kastamonuspor 1966 – Akhisar Belediyespor Karşıyaka – Galatasaray

5. HAFTA (19-20-21 OCAK 2016) Akhisar Belediyespor – Galatasaray Kastamonuspor 1966 – Karşıyaka

6. HAFTA (26-27-28 OCAK 2016) Galatasaray – Kastamonuspor 1966 Karşıyaka – Akhisar Belediyespor

F GRUBU MAÇ PROGRAMI

1. HAFTA (15-16-17 ARALIK 2015) Nazilli Belediyespor – Trabzonspor Gaziantepspor – Adanaspor

2. HAFTA (22-23-24 ARALIK 2015) Adanaspor – Nazilli Belediyespor Trabzonspor – Gaziantepspor

3. HAFTA (09-10 OCAK 2016) Trabzonspor – Adanaspor Nazilli Belediyespor – Gaziantepspor

4. HAFTA (12-13-14 OCAK 2016) Adanaspor – Trabzonspor Gaziantepspor – Nazilli Belediyespor

5. HAFTA (19-20-21 OCAK 2016) Trabzonspor – Nazilli Belediyespor Adanaspor – Gaziantepspor

6. HAFTA (26-27-28 OCAK 2016) Nazilli Belediyespor – Adanaspor Gaziantepspor – Trabzonspor

G GRUBU MAÇ PROGRAMI

1. HAFTA (15-16-17 ARALIK 2015) İnegölspor – Etimesgut Belediyespor Torku Konyaspor – Kayserispor

2. HAFTA (22-23-24 ARALIK 2015) Kayserispor – İnegölspor Etimesgut Belediyespor – Torku Konyaspor

3. HAFTA (09-10 OCAK 2016) Etimesgut Belediyespor – Kayserispor İnegölspor – Torku Konyaspor

4. HAFTA (12-13-14 OCAK 2016) Kayserispor – Etimesgut Belediyespor Torku Konyaspor – İnegölspor

5. HAFTA (19-20-21 OCAK 2016) Etimesgut Belediyespor – İnegölspor Kayserispor – Torku Konyaspor

6. HAFTA (26-27-28 OCAK 2016) İnegölspor – Kayserispor Torku Konyaspor – Etimesgut Belediyespor

H GRUBU MAÇ PROGRAMI

1. HAFTA (15-16-17 ARALIK 2015) Antalyaspor – Giresunspor Tuzlaspor – Fenerbahçe

2. HAFTA (22-23-24 ARALIK 2015) Fenerbahçe – Antalyaspor Giresunspor – Tuzlaspor

3. HAFTA (09-10 OCAK 2016) Giresunspor – Fenerbahçe Antalyaspor – Tuzlaspor

4. HAFTA (12-13-14 OCAK 2016) Fenerbahçe – Giresunspor Tuzlaspor – Antalyaspor

5. HAFTA (19-20-21 OCAK 2016) Giresunspor – Antalyaspor Fenerbahçe – Tuzlaspor

6. HAFTA (26-27-28 OCAK 2016) Antalyaspor – Fenerbahçe Tuzlaspor – Giresunspor