Reklamsız Sözcü

Beşiktaş Skenderbeu maçını şifresiz veren kanallar listesi

Beşiktaş Skenderbeu maçını şifresiz veren kanallar listesini sizler için araştırdık. Avrupa Ligi maçlarında bu akşam Beşiktaş kendi evinde Skenderbeu ile karşılaşıyor ve maç Tivibu Spor ekranlarından şifreli olarak yayınlanacak. Ancak yurt dışı kanalları ise şifresiz yayınlayabilecek. İşte Beşiktaş Skenderbeu maçını şifresiz veren kanallar listesi.
18:2326 Kasım 2015
0
Beşiktaş Skenderbeu maçını şifresiz veren kanallar listesi

Beşiktaş Skenderbeu maçını şifresiz veren kanallar listesine haberimizden ulaşabilirsiniz. Bu akşam şifreli kanallardan yayınlanacak olan maçı yurt dışı kanalları ile şifresiz olarak izleyebilirsiniz. İşte Beşiktaş Skenderbeu maçını şifresiz veren kanallar listesi.

BT SPORT 2 HDUydu Adı: Astra 2EFrekansı:11.386Sembol:29500Fec :3/4Polarizasyon: (V) DikeySKY SPORT 5Uydu Adı: Astra 1MFrekansı:12.304Sembol:27500Fec :9/10Polarizasyon: (V) DikeyBeşiktaş-Skenderbeu Maçını Şifresiz Veren KanallarArena Sport 3 HD (cro)Arena Sport 4 (serbia)beIN Sports Max 4 / HD (france)beIN Sports MENA 2 HDBNT HD bulBT Sport 2 / HDDolce Sport 1 / HDEuroSport Polska / HDFox Sports 2 HD (nederland)Futbol 1 (ukraine)NTV + sportOTE Sport 4 HDSetanta IrelandSport 1 (israel) / HDSport TV2 (portugal) / HDSuperSport 5 (za) / HDTivibu Spor 1 / HD