Reklamsız Sözcü

UEFA’dan Fernandao hamlesi

UEFA Avrupa Ligi'nde ikinci hafta geride kaldı. Temsilcilerimiz Beşiktaş, Sporting ile 1-1, Fenerbahçe ise Celtic ile 2-2 berabere kalarak haftayı birer puanla kapattı.
20:172 Ekim 2015
0
UEFA’dan Fernandao hamlesi

UEFA Avrupa Ligi’nde ikinci hafta geride kaldı. Temsilcilerimiz Beşiktaş, Sporting ile 1-1, Fenerbahçe ise Celtic ile 2-2 berabere UEFA Avrupa Ligi’nde ikinci hafta geride kaldı. Temsilcilerimiz Beşiktaş, Sporting ile 1-1, Fenerbahçe ise Celtic ile 2-2 berabere kalarak haftayı birer puanla kapattı.

UEFA Avrupa Ligi'nde ikinci hafta geride kaldı. Temsilcilerimiz Beşiktaş, Sporting ile 1-1, Fenerbahçe ise Celtic ile 2-2 berabere kalarak haftayı birer puanla kapattı.UEFA, Avrupa Ligi ikinci haftasında en iyi performans gösteren isimlerden oluşan ‘Haftanın 11'i'ni açıkladı. Kadroda Fenerbahçe'ye Celtic deplasmanında beraberliği getiren 2 golü atan Fernandao da yer aldı.kalarak haftayı birer puanla kapattı.

UEFA, Avrupa Ligi ikinci haftasında en iyi performans gösteren isimlerden oluşan ‘Haftanın 11’i’ni açıkladı. Kadroda Fenerbahçe’ye Celtic deplasmanında beraberliği getiren 2 golü atan Fernandao da yer aldı.

Sporx

Son güncelleme: 20:30 | 02.10.2015