SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Volkan’dan Beşiktaş itirafı!

Volkan’dan Beşiktaş itirafı!

Spor Toto Süper Lig'de Beşiktaş'a 3-2 yenilen Fenerbahçe'de tecrübeli file bekçisi Volkan Demirel açıklamalarda bulundu.

Spor Toto Süper Lig’de Beşiktaş’a 3-2 yenilen Fenerbahçe’de tecrübeli file bekçisi Volkan Demirel açıklamalarda bulundu.

Fenerbahçe’de her oyuncunun kazanmak için sahaya çıktığını ifade eden Volkan, “Fenerbahçe forması giyenn her oyuncu kazanmak için sahaya çıkar, kimin geldiği kimin gittiği önemli değil, o formayı giyorsanız kazanmak için oynarsınız. Bugün de iyi oynadık ancak kazanamadık, sorun değil ve telafi edeceğiz” şeklinde konuştu.

Beşiktaş’ın 3 kez gelip 3 gol bulduğunu vurgulayan Volkan, “Maça iyi başladık ama takım olarak yaptığımız hatalar kaybetmemize neden oldu. Beşiktaş takımının hafta içi yan toplarda çok iyi olduğunu gördük, bunun üstüne çalıştık. 3 kez geldiler, 3’ü de gol oldu. Biz çok pozisyon bulduk ancak skoru fazlaca yapamadık. Sezonun en iyi performansını sergiledik. Maçın hakeminin oyunun son bölümünde kontrolü kaybettiğini düşünüyorum, çok emek veriyoruz ama hak yeniyor. En azından berabere kalabilirdik ama olmadı” dedi.