SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Kilit adam Hutchinson

Kilit adam Hutchinson

Fenerbahçe derbisinin orta sahada çözüleceğine inanan teknik direktör Şenol Güneş, Atiba Hutchinson’a bu karşılaşmada özel görev vermeye hazırlanıyor.

Beşiktaş’ta Atiba Hutchinson’ın partneri olarak görev yapan Veli Kavlak ve Tolgay Arslan'ın sakatlıkları sonrasında orta saha çökme noktasına gelmişti. Sezona iyi başlayan Oğuzhan'ın da Skenderbeu ile Genlerbirliği maçlarındaki yokluğu teknik direktör Şenol Güneş'i köşeye sıkıştırmıştı.

Ancak her şeye rağmen görevini başarıyla yerine getiren Hutchinson’ın performansı tecrübeli çalıştırıcının yüreğine su serpti. Fenerbahçe derbisi öncesinde de Güneş, Hutchinson’a özel görev vermeyi planları arasına ekledi.

HUTCHINSON GARANTİ VERDİ

Fenerbahçe’nin orta sahada önemli isimleri bulunduğunu dile getiren Güneş, yaratıcı isimleri marke etme görevini Hutchinson'a verdi. Hutchinson’dan, oynaması halinde Diego'yu tutmasını isteyen Şenol Güneş, “Görevini çok iyi biliyorsun. Senin performansın, takımın kazanma ihtimalini doğrudan etkileyecek” ifadesini kullandı. Kanadalı futbolcu da, “Geçen sezon iki maçta da nasıl kaybettiğimiz ortada. Bu kez biz güleceğiz” dedi.