SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Pereira’nın gözünden Fenerbahçe

Pereira’nın gözünden Fenerbahçe

Fenerbahçe Teknik Direktörü, soyunma odasında oyuncularına tek tek sarılıp kutladı, kısa cümlelerle artı ve eksilerini anlattı.

Fenerbahçe Teknik Direktörü Vitor Pereira, Bursaspor maçı galibiyeti sonrasında oyuncularını hem övdü hem de onlara mesajlar verdi. Önümüzdeki hafta oynanacak Beşiktaş derbisi öncesinde alınan kritik galibiyetle moral bulan Portekizli teknik adam, soyunma odasında oyuncularını tek tek kutladı. Nani'ye, “Bu oyunun bize çok iyi örnek teşkil ediyor” diyerek sarılan Pereira, Van Persie'ye asist yapan Hasan Ali'ye, “Karakterini beğeniyorum. Her zaman hazır tutuyorsun. Aynen devam et” diye seslendi.

EVİN KÜÇÜK ÇOCUĞU

İlk kez 11'de forma giyen ve asist yapan Sırp yıldız Markovic'e “Çok uzun zamandır takımda oynuyor gibi görüntün vardı. Beklentileri karşıladın, bundan sonra da bu performansı bekliyoruz” diyen Pereira'dan en büyük övgü genç Uygar'a geldi. Portekizli, “Evimizin küçük çocuğu ama futbolu çok büyük. Futbolunu her geçen gün büyüten bu takımın özel bir parçası olacaksın” ifadesini kullanırken, “Herkes yedek kalabilir. Buna hepiniz alışın” diyerek de Van Persie'ye mesaj yolladı.

İrfan YİRMİBEŞ