Reklamsız Sözcü

“Ahiretten izinli tipler”

Trabzonspor'un eski başkanı Sadri Şener, bordo mavili kulübün başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu hakkında önemli açıklamalarda bulundu.
14:3825 Mart 2015
0
“Ahiretten izinli tipler”

Trabzonspor’un eski başkanı Sadri Şener, bordo-mavili kulüple ilgili Skorer’e çarpıcı açıklamalar yaptı.

Yönetimi çok ağır sözlerle eleştiren Şener, UEFA’dan gelebilecek ceza hakkında da konuştu.

İşte o sözler…

İbrahim Hacıosmanoğlu’nun Yargıtay kararından sonra bırakması lazım. Çünkü kayyum gelir. Kayyum gelirse de polis nezaretinde dışarı çıkarılır. Kayyum gelecek 45 günde seçim yapılacak. Ben olsaydım Hacıosmanoğlu yerinde çoktan seçim kararı alırdım. Çünkü seçim kararı almazsan devlet seni alır koyar kenara.

“AHİRETTEN İZİNLİ GELMİŞ TİPLER”

“Bir an önce bırakıp gitsinler de geri kalanlar da bu işi toparlamaya çalışsın. Toparlayabilirlerse tabiki. Ama hayal edemeyecekleri bir makam gördükleri için bir gün daha durmak istiyorlar. Benim gördüğüm kadarıyla bunlar ahiretten izinli gelmiş tipler hepsi!”

“BİRİ KANDIRMIŞ BUNLARI”

“Constant konusunda biri kandırmıştır bunları. Bu transferden paraları kazanan kazanmıştır. O bonservise bu transfer olur mu? UEFA Mali Fair Play kuralına takılırız. Ceza ihtimali olabilir.”

“SORUN YANAL’DA DEĞİL”

“Erkan Zengin’i havaya sokarsan verim alamazsın. Bence artık transfere ihtiyaç yok. Akla ihtiyaç var. Transferleri Ersun Yanal yapmadı. Hala takımı istediği tarza sokmaya çalışıyor. Yani takımla uğraşıyor. Ersun hocayla bende çalıştım. Burada sorun hoca değil, yönetim sorunu var’.”