Reklamsız Sözcü

Filede baraj programı açıklandı

Bayanlar ve erkeklerde lig etabını son 4 sırada tamamlayan 8 takım, Baraj Etabı'nda ligden düşmeme mücadelesi verecek.
18:2823 Mart 2015
0
Filede baraj programı açıklandı

Erkekler ve Bayanlar Voleybol Birinci Ligi’nde Baraj Etabı müsabaka programı açıklandı.

Lig etaplarının hafta sonu yapılan maçlarla sona ermesiyle Play-Off Etabı’na yükselen ve Baraj Etabı oynayacak takımlar belli oldu. İlk 8 takımın play-off’a yükseldiği liglerde, lig etabını son 4 sırada tamamlayan 8 takım ise Baraj Etabı’nda ligden düşmeme mücadelesi verecek.

Bayanlarda sırasıyla Çanakkale Belediye, Beşiktaş ve Bakırköy Belediyesi Yeşilyurt, erkeklerde ise Şahinbey Belediye, Palandöken Belediye, İnegöl Belediye ve Gümüşhane Torul Gençlik, 1. ligde kalmak için mücadele edecek.

Lig etabına alınan puanların da taşınacağı Baraj Etabı maçları, iki ilde 3’er gün sürecek ve lig usulü iki devreli turnuva şeklinde oynanacak. Baraj Etabı sonunda toplam puanlarına göre sıralanan takımlardan son iki sırayı alan takımlar, İkinci Lig’e düşecek.

Karşılaşmaların programı şöyle:

Bayanlar 1. Devre (Sakarya/Serdivan):

27 Mart Cuma:

16.00 Çanakkale Belediye-Bakırköy Belediyesi Yeşilyurt

18.00 İlbank-Beşiktaş

28 Mart Cumartesi:

14.00 Beşiktaş-Çanakkale Belediye

16.00 Bakırköy Belediyesi Yeşilyurt-İlbank

29 Mart Pazar:

13.00 Beşiktaş-Bakırköy Belediyesi Yeşilyurt

15.00 Çanakkale Belediye-İlbank

Bayanlar 2. devre (Bursa/Cengiz Göllü)

3 Nisan Cuma:

16.00 Bakırköy Belediyesi Yeşilyurt-Beşiktaş

18.00 İlbank-Çanakkale Beyediye

4 Nisan Cumartesi:

14.00 Çanakkale Belediye-Beşiktaş

16.00 İlbank-Bakırköy Belediyesi Yeşilyurt

5 Nisan Pazar:

13.00 Bakırköy Belediyesi Yeşilyurt-Çanakkale Belediye

15.00 Beşiktaş-İlbank

Erkekler 1. devre (Ankara/TVF Başkent)

29 Mart Pazar:

14.00 Şahinbey Belediye-Gümüşhane Torul Gençlik

16.00 Palandöken Belediye-İnegöl Belediye

30 Mart Pazartesi:

16.00 İnegöl Belediye-Şahinbey Belediye

18.00 Gümüşhane Torul Gençlik-Palandöken Belediye

31 Mart Salı:

16.00 İnegöl Belediye-Gümüşhane Torul Gençlik

18.00 Palandöken Belediye-Şahinbey Belediye

Erkekler 2. devre (Elazığ/Yakup Kılıç)

5 Nisan Pazar:

14.00 Gümüşhane Torul-İnegöl Belediye

16.00 Palandöken Belediye-Şahinbey Belediye

6 Nisan Pazartesi:

16.00 Şahinbey Belediye-İnegöl Belediye

18.00 Palandöken Belediye-Gümüşhane Torul Gençlik

7 Nisan Salı:

16.00 Gümüşhane Torul Gençlik-Şahinbey Belediye

18.00 İnegöl Belediye-Palandöken Belediye