SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Oyuncu ile yönetici Twitter’dan kapıştı!

Oyuncu ile yönetici Twitter’dan kapıştı!

Fenerbahçe'nin yollarını ayırdığı Angel McCoughtry, Kadın Basketbol Şube sorumlusu İsfendiyar Zülfikari ile Twitter üzerinden tartışmaya girdi.

Fenerbahçe’de oyuncu-yönetici tartışması yaşandı. Sarı Lacivertli kulübün Kadın Basketbol Şube sorumlusu İsfendiyar Zülfikari, Twitetr üzerinden kulüple kısa bir süre önce yollarını ayıran Angel McCoughtry için “Angel formayı hakketmediği için gitti !” yazdı.

Bu Tweet’i gören 28 yaşındaki oyuncu, Zülfikari’ye yine Twitter üzerinden yanıt verdi. McCoghtry İngilizce yazdığı mesajında “İsfendiyar Zülfikari’nin sözlerinden dolayı gerçekten çok üzgünüm. Bu, kulüpte bana nasıl davranıldığının kanıtı… Tanrı’nın gerçekleri yüreğinizde göstermesini dilerim” dedi.

Tweet’lerine devam eden Amerikalı “Bizim şampiyonlukları nasıl kazandığımızı hatırlamamız gerek. Bu see tamamen buna konstantre olmalıyız” dedi.

TARAFTARA MESAJ GÖNDERDİ

Konuyla ilgili son Tweet’inde taraftara seslenen Angel “Taraftarımız! Siz beni uzun zamandır tanıyorsunuz. Benim kalbimi ve karakterimi biliyorsunuz” yazdı