Reklamsız Sözcü

“Puan açısından çok üzüntülüyüz”

Önder Ergin, Şanlıurfaspor maçından sonra açıklamalarda bulundu.
18:4314 Şubat 2015
0
“Puan açısından çok üzüntülüyüz”

PTT 1. Lig’de sahasında Şanlıurfaspor ile 1-1 berabere kalan Elazığspor’un yardımcı antrenörü Önder Engin, “Sahada Şanlıurfaspor’u sürklase ettik. 3 puanı sonuna kadar hak ettik. Puan açısından çok üzüntülüyüz” dedi.

Engin, maçın ardından düzenlenen basın toplantısında, Teknik DirektörÜmit Özat’ın hafta için oyunculara vermiş olduğu taktiksel anlayışı sahayayansıtan ve onurlu bir mücadele ortaya koyun futbolcularını tebrik ettiğinibelirtti.

Maçta iyi bir mücadele ortaya koyduklarını ancak skor açısından üzüntülü olduklarını dile getiren Engin, şunları söyledi:

“Sahada, Şanlıurfaspor’u sürklase ettik. 3 puanı sonuna kadar hakettik. Puan açısından çok üzüntülüyüz ama oyun açısından bize mutluluk veren enbüyük şey bu oyunumuzu hocamızın bize vermiş olduğu taktiksel anlayışı sahayayansıtan futbolcularımız diğer haftalarda bunu uyguladıklarında daha iyi yerleregeleceğimize inancımız sonsuzdur. Futbolcu arkadaşlarımı kutluyorum.”

Engin kendileri açısından şanssız bir maç olduğunu ifade ederek, dahaiyi çalışıp önlerindeki maçlara bakacaklarını sözlerine ekledi.