Reklamsız Sözcü

Futbolda bu hafta

Futbolda Spor Toto Süper Lig ile PTT 1. Lig'e 20. hafta maçlarıyla devam edilirken, Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup'ta 22, Beyaz Grup'ta 25, Spor Toto 3. Lig gruplarında ise 21. hafta karşılaşmaları oynanacak.
11:2613 Şubat 2015
0
Futbolda bu hafta

Türkiye Futbol Federasyonu’ndan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle:

Spor Toto Süper Lig

Yarın:

13.30 Kardemir Karabükspor-Kasımpaşa (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

16.00 Akhisar Belediyespor-Suat Altın İnşaat Kayseri Erciyesspor(Manisa 19 Mayıs)

19.00 Gaziantepspor-Fenerbahçe (Kamil Ocak)

15 Şubat Pazar:

13.00 Çaykur Rizespor-Mersin İdmanyurdu (Yeni Rize Şehir)

13.00 Torku Konyaspor-Medicana Sivasspor (Konya Büyükşehir TorkuArena)

16.00 Beşiktaş-Bursaspor (Atatürk Olimpiyat)

19.00 Trabzonspor-İstanbul Başakşehir (Hüseyin Avni Aker)

16 Şubat Pazartesi:

19.00 Gençlerbirliği-Eskişehirspor (Ankara 19 Mayıs)

20.00 Galatasaray-Balıkesirspor (Türk Telekom Arena)

PTT 1. Lig

Bugün:

19.00 Karşıyaka-Osmanlıspor (İzmir Atatürk)

Yarın:

14.00 Elazığspor-Şanlıurfaspor (Elazığ Atatürk)

18.30 Antalyaspor-Orduspor (Akdeniz Üniversitesi)

15 Şubat Pazar:

13.30 Kayserispor-Manisaspor (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

13.30 Denizlispor-Altınordu (Denizli Atatürk)

16.00 Boluspor-Samsunspor (Bolu Atatürk)

16.00 Giresunspor-Bucaspor (Giresun Atatürk)

18.30 Albimo Alanyaspor-Adana Demirspor (Alanya Oba)

16 Şubat Pazartesi:

19.00 Adanaspor-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (Adana 5 Ocak FatihTerim)Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup

Yarın:

13.00 Pazarspor-Tepecikspor (Pazar)

13.00 Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor-BUGSAŞ Spor (Seyrantepe DİSKİSpor Tesisleri)

13.00 Birlik Nakliyat Düzyurtspor-Bandırmaspor (Ahmet Suat Özyazıcı)

13.00 Gümüşhanespor-Sarıyer (Gümüşhane Yenişehir)

13.30 Kırklarelispor-İnegölspor (Lüleburgaz 8 Kasım)

13.30 Nazilli Belediyespor-Kahramanmaraşspor (Nazilli)

13.30 Gölbaşıspor-Kocaeli Birlikspor (Gölbaşı)

13.30 MKE Ankaragücü-Altay (Ankara 19 Mayıs)

13.30 Göztepe-Hatayspor (İzmir Atatürk)Beyaz Grup

Yarın:

13.30 Hacettepe-Kartalspor (Cebeci İnönü)

15 Şubat Pazar:

13.30 Yeni Malatyaspor-Turgutluspor (Şanlıurfa GAP Arena)

13.30 Tarsus İdmanyurdu-1461 Trabzon (Tarsus)

13.30 Bayrampaşa-Menemen Belediyespor (Stadı henüz açıklanmadı)

13.30 Körfez İskenderunspor-Keçiörengücü (İskenderun 5 Temmuz)

13.30 Pendikspor-Ofspor (Pendik)

13.30 Centone Karagümrük-TKİ Tavşanlı Linyitspor (Vefa)

13.30 Aydınspor 1923-Konya Anadolu Selçukspor (Adnan Menderes)

13.30 Fethiyespor-Tokatspor (Fethiye)Spor Toto 3. Lig 1.Grup

15 Şubat Pazar:

13.30 Niğde Belediyespor-Tuzlaspor (Niğde 5 Şubat)

13.30 Darıca Gençlerbirliği-Çatalcaspor (Darıca)

13.30 Tire 1922-Çorum Belediyespor (Tire 4 Eylül)

13.30 Zonguldak Kömürspor-Bursa Nilüferspor (Karaelmas Kemal Köksal)

13.30 Kırıkhanspor-Gaziosmanpaşa (Kırıkhan)

13.30 Manavgatspor-Batman Petrolspor (Evrenseki)

13.30 Adliyespor-TUTAP Şekerspor (Bağlum Belediye)2. Grup

Yarın:

13.30 Halide Edip Adıvarspor-Dardanelspor (Vefa)

15 Şubat Pazar:

13.00 Arsinspor-Sivas Dört Eylül Belediyespor (Arsin)

13.30 Sancaktepe Belediyespor-Derincespor (Sancaktepe Belediye)

13.30 Gölcükspor-Payas Belediyespor 1975 (Gölcük)

13.30 Denizli Büyükşehir Belediyespor-Eyüpspor (Doğan Seyfi Atlı)

13.30 68 Yeni Aksarayspor-Erzincan Refahiyespor (Dağılgan)

13.30 Maltepespor-Çankırıspor (Maltepe Hasan Polat)

13.30 Çine Madranspor-Kemer Tekirovaspor (Çine Yüksel Yalova)

13.30 Yeşil Bursa-Yeni Diyarbakır (Minareli Çavuş Tesisleri)3. Grup

Yarın:

13.30 Erzin Belediyespor-Ayvalıkgücü Belediyespor (Erzin)

15 Şubat Pazar:

13.00 Bayburt Grup Özel İdare-Bergama Belediyespor (Bayburt GençOsman)

13.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Sandıklıspor (Kazım Karabekir)

13.30 Anadolu Üsküdar 1908-Kayseri Şekerspor (Beylerbeyi 75. Yıl)

13.30 Ankara Demirspor-Sakaryaspor (Cebeci İnönü)

13.30 Silivrispor-FBM Makina Balçova Yaşamspor (Silivri)

13.30 Orhangazispor-Beylerbeyi (Orhangazi)

13.30 Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor-Van BüyükşehirBelediyespor (Kahramanmaraş 12 Şubat)

13.30 İstanbul Güngörenspor-Etimesgut Belediyespor (Mimar Yahya Baş)