SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Basketbol liglerinde haftanın programı

Basketbol liglerinde haftanın programı

Türkiye Basketbol Ligi'ne 19, Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi'ne 16, Türkiye Basketbol 2. Ligi'ne ise 20. hafta maçlarıyla devam edilecek.

Türkiye Basketbol Ligi’ne (TBL) 19, Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi’ne (TKBL) 16, Türkiye Basketbol 2. Ligi’ne (TB2L) ise 20. hafta maçlarıyla devam edilecek.

Türkiye Basketbol Federasyonu’ndan yapılan açıklamaya göre, TBL, TKBL ve TB2L’de haftanın maç programı şöyle:

TÜRKİYE BASKETBOL LİGİ

Yarın:

16.00 İstanbul Büyükşehir Belediyespor-NSK Eskişehir Basket (Cebeci)

16.00 Rönesans TED Ankara Kolejliler-Banvit (TOBB)

17.00 Darüşşafaka Doğuş-Muratbey Uşak Sportif (Darüşşafaka Ayhan Şahenk)

17.00 Royal Halı Gaziantep-Türk Telekom (Karataş Şahinbey)

17.00 Trabzonspor Medical Park-Beşiktaş İntegral Forex (Hayri Gür)

15 Şubat Pazar:

15.00 Galatasaray Liv Hospital-Torku Konyaspor (Abdi İpekçi)

17.30 TOFAŞ-Fenerbahçe Ülker (Bursa Atatürk)

20.00 Pınar Karşıyaka-Anadolu Efes (Karşıyaka)

TÜRKİYE KADINLAR BASKETBOL LİGİ

Yarın:

14.00 Osmaniye Gençlik-Adana ASKİ (Tosyalı)

16.00 Fenerbahçe-Orduspor (Ülker Sports Arena Metro Enerji)

15 Şubat Pazar:

14.00 Adana BOTAŞ-Galatasaray Odeabank (Menderes)

14.00 Mersin Büyükşehir Belediyespor-Abdullah Gül Üniversitesi (Edip Buran)

16.00 İstanbul Üniversitesi BGD-OGM Orman Gençlik (Prof. Dr. Turgay Atasü)

16.30 Hatay Büyükşehir Belediyespor-Beşiktaş (Antakya)

16 Şubat Pazartesi:

17.00 Edirne Belediyesi Edirnespor-Canik Belediyespor (Mimar Sinan)

TÜRKİYE BASKETBOL 2. LİGİ

Bugün:

14.00 Gelişim Koleji-Mamak Belediyesi Ankara DSİ (Gelişim Koleji)

14.30 Finalspor-İstanbul DSİ (Final Okulları)

17.00 Yeşilgiresun Belediyespor-Adanaspor (Giresun 19 Eylül)

18.00 Mondi Melikşah Üniversitesi-Best Balıkesir (Melikşah Üniversitesi Recep Mamur)

Yarın:

15.00 Akhisar Belediyespor-İTÜ ERA (Akhisar Belediye)

17.00 Sinpaş Denizli Basket-Orkide Gediz Üniversitesi (Pamukkale Üniversitesi)

17.00 Mersin Büyükşehir Belediyespor-Afyonkarahisar Belediyespor (Edip Buran)

17.00 Pertevniyal-TÜYAP Büyükçekmece Basketbol (Ahmet Cömert)

19.00 Sakarya Büyükşehir Belediyesi Basketbol-Socarspor (Sakarya Atatürk)