SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Hamzaoğlu’ndan oyunculara uyarı

Hamzaoğlu’ndan oyunculara uyarı

Ligi düşünen Hamza Hamzaoğlu oyuncularından dikkatli olmalarını istedi.

“Eleme maçı olduğu için en baştan sıkı tutup iyi başlamalıyız. Balıkesir maçına yorgun ve yıpranmış çıkmanızı istemiyorum. Torku Konya çok iyi bir takım ve tek maç oynayacağımız için onlar da ipin ucunu sıkı tutacaktır.”

Vatan’da yer alan habere göre, TÜRKİYE Kupası'nı en çok kazanan takım olan G.Saray (15) Torku Konya ile kozlarını bugün paylaşmaya hazırlanırken teknik patron Hamza Hamzaoğlu bir yandan da Süper Lig'i düşünüyor. Eskişehirspor deplasmanında 87. dakikada gelen gol ile 3 puanı alan ancak ölüp ölüp dirilen sarı-kırmızılıların teknik heyeti, kupa maçından önce oyuncuları uyardı.

‘BALIKESİRSPOR MAÇI ÇOK KRİTİK'

TRABZON-Sivas mücadelesinin uzatmalara gitmesi ve her iki takımın da büyük efor sarf etmesini hatırlatan Hamzaoğlu, Konya karşısında ilk dakikadan itibaren oyuncularından maça asılmalarını talep etti. Maçın uzatmalara kalmasının pazartesi günkü Balıkesir mücadelesinde takıma olumsuz etki yapacağını düşünen Hamza Hamzaoğlu son idmanın ardından isteklerini sıraladı.

‘LİG VE KUPAYI BİRLİKTE DÜŞÜNÜN'

90 dakika içinde maçın bitirilmesini isteyen G.Saray Teknik Direktörü, “İşi sakın uzatmayın. Hem Türkiye Kupası'nı hem de Süper Lig'i birlikte düşünmemiz gerekir. Eleme maçı olduğu için işi baştan sıkı tutup iyi başlamalıyız. Balıkesir maçına yorgun ve yıpranmış çıkmanızı istemiyorum. Konya çok iyi bir takım ve tek maç oynayacağımız için onlar da ipin ucunu sıkı tutacak” ifadelerini kullandı.