SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Hangi maç hangi kanalda?

Hangi maç hangi kanalda?

Bugün oynanacak maçlar ve yayınlanacağı kanalların tam listesi... İşte hangi maç hangi kanalda?

İşte bugünkü naklen maçlar;

13:00 Süper Lig | Torku Konyaspor – Eskişehirspor (Canlı) LİG TV

13:00 Süper Lig | Gençlerbirliği – Çaykur Rizespor (Canlı) LİG TV 2

13:00 La Liga | Levante – Athletic Bilbao (Canlı) NTV Spor Smart HD

13:00 Kadınlar Voleybol | Fenerbahçe Grundig – Bursa BB (Canlı) NTV Spor

13:15 İspanya Basketbol Ligi | CAI Zaragoza – Iberostar Tenerife (Canlı) Sports TV

13:30 PTT 1. Lig | Giresunspor – Samsunspor (Canlı) TRT Spor

13:30 PTT 1. Lig | Boluspor – Gaziantep BB (Canlı) TRT Spor Web TV

13:30 Serie A | Sassuolo – Inter (Canlı) Tivibu Spor 1

15:00 Kuzey Kombine Dünya Kupası | Val di Fiemme (Canlı) Eurosport

15:30 Premeir Lig | Arsenal – Aston Villa (Canlı) LİG TV 3

15:30 İskoçya Lig Kupası | Celtic – Glasgow Rangers (Canlı) Tivibu Spor 1

16:00 Süper Lig | Beşiktaş – Mersin İdman Yurdu (Canlı) LİG TV

16:00 PTT 1. Lig | Adanaspor – Şanlıurfaspor (Canlı) TRT Spor Web TV

16:00 Serie A | Cesena – Lazio (Canlı) A Spor

16:00 Serie A | Udinese – Juventus (Canlı) Tivibu Spor 2

16:00 Serie A | Chievo – Napoli (Canlı) Tivibu Spor 3

16:30 Bundesliga | Werder Bremen – Hertha Berlin (Canlı) TRT Spor

17:00 TBL | Galatasaray Liv Hospital – Banvit (Canlı) LİG TV 2

17:00 Kadınlar Voleybol | Nilüfer Bld. – Sarıyer Bld. (Canlı) Smart Spor

18:00 Premier Lig | Southampton – Swansea City (Canlı) LİG TV 3

18:00 La Liga | Almeria – Getafe (Canlı) NTV Spor Smart HD

18:00 Afrika Uluslar Kupası | Gana – Gine (Canlı) Eurosport

18:00 İtalya Erkekler Voleybol Ligi | Top Volley Latina – Neldiritto Molfetta (Canlı) Sports TV

18:30 Bundesliga | Ausburg – Hoffenheim (Canlı) TRT Haber

18:30 PTT 1. Lig | Altınordu – Bucaspor (Canlı) TRT Spor

19:00 Belçika Ligi | Anderlecht – Zulte Waregem (Canlı) NTV Spor

19:00 TBL | Trabzonspor MP – Anadolu Efes (Canlı) LİG TV 2

20:00 Süper Lig | Galatasaray – Bursaspor (Canlı) LİG TV

20:00 La Liga | Sevilla – Espanyol (Canlı) NTV Spor Smart HD

20:00 Portekiz Ligi | Arouca – Sporting Lizbon (Canlı) Tivibu Spor 1

20:30 İspanya Basketbol Ligi | Unicaja Malaga – Laboral Kutxa (Canlı) Sports TV

21:00 Brezilya Ligi | Corinthians – Marilia (Canlı) LİG TV 3

21:30 Afrika Uluslar Kupası | Fildişi Sahili – Cezayir (Canlı) Eurosport

21:45 Fransa Ligi | Monaco – Lyon (Canlı) Tivibu Spor 1

21:45 Serie A | Milan – Parma (Canlı) Tivibu Spor 2

22:00 La Liga | Barcelona – Villarreal (Canlı) NTV Spor Smart HD

22:15 Portekiz Ligi | Porto – Pacos Ferreira (Canlı) A Spor

23:30 Brezilya Ligi | Santos – Ituano (Canlı) LİG TV 3

01:30 NFL | Super Bowl (Canlı) Fox Sports HD