SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Devlerin Bruma savaşı kızışıyor!

Devlerin Bruma savaşı kızışıyor!

İngiliz basını, Sunderland’in yanı sıra Manchester United ve Chelsea’nin de Portekizli genç yıldız için G.Saray’a 8 milyon sterlin ödemeye hazır olduğunu öne sürdü.

GALATASARAY'DA yeterince şans bulamadığı için devre arasında kiralık gönderilmesi gündemde olan Portekizli kanat oyuncusu Bruma için İngiliz kulüpleri sıraya girdi. İngiliz basını Bruma ile Manchester United ve Chelsea'nin de ilgilendiğini iddia etti. Haberlerde iki kulübün de 8 milyon sterlin ödemeye hazır olduğu belirtilirken, Sunderland'in de çok istediği Bruma için “Yeni Ronaldo” ifadesi kullanıldı.

bruma_kapat

ÖTE yandan daha önce İtalyan ekibi Napoli ve Fransız temsilcisi Monaco'nun da peşinde olduğu öne sürülen 20 yaşındaki Bruma ile ilgili menajeri Marco Kırdemir konuştu. Kırdemir, Galatasaray'ın Bruma'ya gelen teklifleri değerlendirmediğini söylerken, teklifte bulunan kulüplerden birinin adını açıkladı. Kırdemir, “Biz Genoa ve Avrupa'nın birkaç takımından gelen teklifleri Galatasaray'a ilettik ancak Galatasaray önerilen teklifleri kabul etmedi. Çünkü peşin para istiyorlar” dedi.