Reklamsız Sözcü

F.Bahçe ve G.Saray peşinde!

Antalyaspor Başkanı Gencer, Fenerbahçe'nin de talip olduğu söylenen Emrah Başsan'ın Rus takımlarına satılması için bir menajere yetki verdi.
14:5926 Nisan 2014
0
F.Bahçe ve G.Saray peşinde!

Antalyaspor Başkanı Gültekin Gencer, Fenerbahçe’nin de talip olduğu söylenen Emrah Başsan’ın Rus takımlarına satılması için bir menajere yetki verdi.

Rusya pazarından Aissati transferinden iyi para kazanan Antalyaspor aynı sistemde yıldız oyuncusundan da para kazanmak istiyor.

Emrah çok ucuza alınmıştı3 sezon önce Pendikspor’dan 300 bin lira bonservis bedeli ile alınan ve Mehmet Özdilek döneminin ilk bonservisli oyuncusu olarak anılan Emrah Başsan, Antalyaspor’dan ayrılmak üzere.

2016 sezonu sonuna kadar Antalyaspor ile sözleşmesi bulunan 21 yaşındaki Ümit Milli futbolcunun Antalyaspor’da futbol hayatına devam etmek istemediği de belirtiliyor. Ancak Emrah’ın bu isteğine rağmen bu sezon için sözleşmesinde düzenlemeye gidilmişti.

Başkan Rusya ziyaretine gittiAldığı ücret arttı ama Federasyon cephesinde aynı bulunması takımların iştahını arttırıyor. Hatta başkanın hafta içinde Rusya'ya gitmesi ihtimali güçlendiriyor.

Futbol Arena

Son güncelleme: 15:14 | 26.04.2014