Reklamsız Sözcü

İşte Galatasaray’ın Mancini planı!

Galatasaray, Mancini devam ederse Tugay Kerimoğlu ile yollarını ayırma kararı aldı.
11:2324 Nisan 2014
0
İşte Galatasaray’ın Mancini planı!

Galatasaray’da sezon sonu yaklaşırken kafa karıştıran sorular yanıt bulmaya başladı. Sezon sonunda Galatasaray’da büyük bir operasyon yapılacak. Hedefteki ilk isimse Tugay Kerimoğlu.

Yeni sezon için 2 temel plan var.

1- Mancini giderse kim gelecek?2- Mancini kalırsa ne olacak?

Birinci soruya şimdilik yanıt vermek zor olsa da adı geçen isimler Lucescu, Mustafa Denizli ve Hagi. Ancak yönetim şimdilik Mancini ile “yola devam edeceğiz” diyor.

İkinci sorunun yanıtı ise Galatasaray’da belli oldu. Eğer Galatasaray Mancini ile devam ederse, yeni bir yapılanmaya gidilecek.

KERİMOĞLU GİDİYORGalatasaray’da kesin olarak konuşulan Mancini’nin devam etmesi halinde yardımcısı Tugay Kerimoğlu ile yollar ayrılacak. Mancini’nin yardımcılığı için Galatasaray’ın görüştüğü isimler arasında yakın zamanda sarı-kırmızılı takımda futbolu bırakn iki futbolcu var. İki ismin kimler olduğuysa şimdilik sır gibi saklanıyor.

UJFALUSİ’NİN YERİNE DE BAŞKASI GELECEKYömetim, Mancini ile devam etmesi halinde sezon sonu kontratı bitecek olan Futbol İdari Direktörü Ujfalusi’nin yerine de bu kez Sportif Direktör getirecek.

Futbol Arena

Son güncelleme: 11:28 | 24.04.2014