SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Aslan sezon sonunu beklemeyecek!

Aslan sezon sonunu beklemeyecek!

Roberto Mancini'nin eski öğrencisine sarı kırmızılı formayı giydirmek istediği ve olumlu yanıt aldığı iddia edildi.

Amkspor.com

Galatasaray’da Didier Drogba’nın formsuzluğu sebebiyle sarı kırmızılı yönetim alternatif arayışlarını hızlandırdı.

Roberto Mancini, Ünal Aysal’a yıldız futbolcuyu mutlaka sezon sonunda kadroda görmek istediğini bildirdi. Manchester City’de umduğu başarıyı yakalayamayan forma şansı bulmakta güçlük çeken Edin Dzeko’nun Florya’ya sıcak baktığı öğrenildi.

Didier Drogba’nın istenilen performansa gelememesi ve son Antalya maçında oyundan alındıktan sonraki tavrı sebebiyle Amerika’ya gitme düşüncesinin kesinlik kazandığı iddia edildi.

Manchester City’de Manuel Pellegrini’den forma şansı bulamayan ve Negredo’nun yedeği durumuna düşen 27 yaşındaki Bosnalı golcünün, sezon sonunda İngiliz ekibiyle yollarını ayıracağına kesin gözüyle bakılıyor. Forvet hattında geniş bir alternatif arayan Roberto Mancini yaşanan son gelişmelerden sonra, Fildişili yıldızın yerini doldurabilecek en yakın ismin Edin Dzeko olduğunu söylediği iddia edildi.

Manchester Cityli yöneticinin, Sports Direct News’e verdiği demeçte, Edin Dzeko’nun Galatasaray’a faydalı olabileceğini ve sezon sonu uygun şartlar sağlanırsa Galatasaray dahil bir kaç kulüple pazarlık masasına oturabileceklerini ifade etti. Öte yandan hakkında çıkan Galatasaray’a transfer mi oluyor? sorularına cevap veren Edin Dzeko “Önümüzdeki sezon her şey olabilir” ifadesini kullandı.

SEZON BİTMEDEN BOMBA PATLAYABİLİR! İngiliz basınında yer alan habere göre Roberto Mancini’nin eski öğrencisi Edin Dzeko’ya sarı kırmızılı formayı giydirmek istediği ve kendini tekrardan ispat etmek isteyen Bosnalı golcünün de Roberto Mancini ile tekrardan çalışmaya sıcak baktığı iddia edildi. Galatasaray’ın Spor Toto Süper Lig’in bitimine yakın Bosnalı yıldız futbolcuyu, İstanbul’a getirerek imza attırma ihtimalinin çok yüksek olduğu da edinilen bilgiler arasında.