SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Salih’e var da Turgut’a yok mu!

Salih’e var da Turgut’a yok mu!

Mancini’nin istediği Gaziantepsporlu golcü Turgut Doğan Şahin, 4 milyon Euro’luk bonservis bedeline takıldı.

Galatasaray, Gaziantepspor ile Turgut Doğan Şahin için masaya oturuldu. “Kayseri'ye Salih için verdiğiniz paranın aynısını isteriz” cevabı üzerine bu transfer yeni sezona kaldı.

Hürriyet’in haberine göre; ara transferin hızlı takımı Galatasaray, son gün Turgut Doğan Şahin'i Gaziantepspor'dan resmen istedi. Ancak kırmızı siyahlılardan gelen yanıt ve transferin son saatlerine girilmesi nedeniyle iş gerçekleşmedi…

Galatasaray'ın, Gaziantepspor ile deplasmanda oynadığı maçta çok başarılı bir performans sergileyen ve Mancini'nin bir anda gözdesi olan Turgut Doğan Şahin, İtalyan hoca tarafından Antalyaspor maçında da özel olarak izlettirildi.

Mancini, “Geleceği çok parlak ve yetenekli bir futbolcu” diyerek Turgut Doğan Şahin'in alınmasını istedi.

ŞARTLAR AĞIR GELDİ

Pazartesi günü genç oyuncu için Gaziantepspor'un kapısı çalındı. Şartlar soruldu. Ancak Gaziantepspor, Turgut için Galatasaray'dan 4 milyon Euro bonservis bedeli istedi ve “Salih Dursun için Kayserispor'u bu kadar para verdiniz. Turgut için de bu rakamı vermelisiniz” deyip pazarlık yapmadılar.

Paranın, fazla gelmesi üzerine Mancini'nin ısrarla kadroda görmek istediği ve çok beğendiği Turgut Doğan Şahin'in transferi sezon sonuna kaldı.