SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Selçuk İnan’dan Mancini itirafı!

Selçuk İnan’dan Mancini itirafı!

Galatasaray'ın yıldızı Selçuk birçok konuda açıklamalarda bulundu.

Galatasaray’ın yıldızı Selçuk, NTV Spor’a kampla ilgili açıklamalarda bulundu. Milli futbolcu şöyle konuştu: “Fiziksel olarak hazır hale geldik. Hocam ve bizim için iyi bir kamp oldu. Yeni sistem için iyi kamp oldu. Her şey güzel geçti. Her şey olumlu. Hocamız sezonun ortasında geldi. Kendi oyun sistemini takıma adapte etmek kolay değil. Takım olarak defans yapmamızı istiyor. Bunun üzerinde duruyor. Hocamız sürekli ileride basmamızı istiyor. Topu kaybettiğimiz zaman hepimizin topun arkasına geçmemizi istiyor.

“SİSTEM OFANSİF ANLAMDA DEĞİŞMEDİ” Sistemimizde ofansif anlamda bir şey değişmedi. Defansif anlamda değişti. Büyük takıma 2-3 sene önce gelseydim, daha farklı yerlerde olurdum. Arda ile gurur duyuyoruz. İnşallah bu sezon şampiyon olacaklar. ”

“BRUMA ADINA ÇOK ÜZÜLDÜM” Selçuk ciddi biçimde sakatlanıp sezonu kapayan Bruma ile ilgili şöyle konuştu: “Bruma adına çok üzüldüm. Çok seviyorum. Biz ve kendisi çok şey kaybetti. Dünya Kupası’nı görecekti. Bu tür sakatlıkları yaşayan bütün arkadaşlarıma üzülüyorum. Geçmiş olsun diyorum. Pozitif bakmasını istiyorum.”