SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
4 haftalık program açıklandı

4 haftalık program açıklandı

PTT 1. Lig'de 10., 11., 12., ve 13. haftada oynanacak olan karşılaşmaların programı açıklandı.

PTT 1. Lig’de 10, 11, 12 ve 13. haftaların maç programı belli oldu.

Türkiye Futbol Federasyonu’ndan yapılan açıklamaya göre, 1. Lig’de 10. hafta 26-27 Ekim, 11. hafta 2-3 Kasım, 12. hafta 6-7 Kasım, 13. hafta ise 9-11 Kasım’da oynanacak.

PTT 1. Lig’de 10, 11, 12, 13. hafta maç programı şöyle:

10. HAFTA

26 Ekim Cumartesi:

14.00 Balıkesirspor-Bucaspor (Balıkesir Atatürk)

14.00 1461 Trabzon-Ankaraspor (Akçaabat Fatih)

14.00 TKİ Tavşanlı Linyitspor-Manisaspor (Dumlupınar)

14.00 İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Kahramanmaraşspor (Atatürk Olimpiyat)

16.30 Denizlispor-Orduspor (Denizli Atatürk)

19.00 Fethiyespor-Karşıyaka (Fethiye İlçe)

19.00 Boluspor-Adanaspor (Bolu Atatürk)

27 Ekim Pazar:

14.00 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Şanlıurfaspor (Kamil Ocak)

19.00 Adana Demirspor-Mersin İdmanyurdu (Adana 5 Ocak)

11. HAFTA

2 Kasım Cumartesi:

14.00 Ankaraspor-Balıkesirspor (Yenikent ASAŞ)

19.00 Manisaspor-Fethiyespor (Manisa 19 Mayıs)

19.00 Şanlıurfaspor-1461 Trabzon (Şanlıurfa GAP Arena)

3 Kasım Pazar:

14.00 Bucaspor-Samsunspor (Yeni Buca)

14.00 Kahramanmaraşspor- TKİ Tavşanlı Linyitspor (Hanefi Mahçiçek)

16.30 Adanaspor-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (Adana 5 Ocak)

16.30 Mersin İdmanyurdu-Boluspor (Tevfik Sırrı Gür)

16.30 Karşıyaka-Denizlispor (DYO Alsancak)

19.00 Orduspor- Adana Demirspor (Ordu 19 Eylül)

12. HAFTA

6 Kasım Çarşamba:

14.00 Balıkesirspor-Şanlıurfaspor (Balıkesir Atatürk)

14.00 1461 Trabzon-Adanaspor (Akçaabat Fatih)

16.30 Boluspor-Orduspor (Bolu Atatürk)

19.00 Denizlispor-Manisaspor (Denizli Atatürk)

19.00 Fethiyespor-Kahramanmaraşspor (Fethiye İlçe)

19.00 Adana Demirspor-Karşıyaka (Adana 5 Ocak)

19.00 Samsunspor-Ankaraspor (Samsun 19 Mayıs)

7 Kasım Perşembe:

14.00 TKİ Tavşanlı Linyitspor-İstanbul Büyükşehir Belediyespor (Dumlupınar)

19.00 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Mersin İdmanyurdu (Kamil Ocak)

13. HAFTA

9 Kasım Cumartesi:

14.00 Şanlıurfaspor-Samsunspor (Şanlıurfa GAP Arena)

19.00 Ankaraspor-Bucaspor (Yenikent ASAŞ)

10 Kasım Pazar:

14.00 Manisaspor-Adana Demirspor (Manisa 19 Mayıs)

14.00 Kahramanmaraşspor-Denizlispor (Hanefi Mahçiçek)

14.00 İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Fethiyespor (Atatürk Olimpiyat)

16.30 Karşıyaka-Boluspor (DYO Alsancak)

19.00 Mersin İdmanyurdu-1461 Trabzon (Tevfik Sırrı Gür)

11 Kasım Pazartesi:

20.00 Orduspor-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (Ordu 19 Eylül)

20.00 Adanaspor-Balıkesirspor (Adana 5 Ocak)