Reklamsız Sözcü

4 haftalık program açıklandı

PTT 1. Lig'de 10., 11., 12., ve 13. haftada oynanacak olan karşılaşmaların programı açıklandı.
16:4210 Ekim 2013
0
4 haftalık program açıklandı

PTT 1. Lig’de 10, 11, 12 ve 13. haftaların maç programı belli oldu.

Türkiye Futbol Federasyonu’ndan yapılan açıklamaya göre, 1. Lig’de 10. hafta 26-27 Ekim, 11. hafta 2-3 Kasım, 12. hafta 6-7 Kasım, 13. hafta ise 9-11 Kasım’da oynanacak.

PTT 1. Lig’de 10, 11, 12, 13. hafta maç programı şöyle:

10. HAFTA

26 Ekim Cumartesi:

14.00 Balıkesirspor-Bucaspor (Balıkesir Atatürk)

14.00 1461 Trabzon-Ankaraspor (Akçaabat Fatih)

14.00 TKİ Tavşanlı Linyitspor-Manisaspor (Dumlupınar)

14.00 İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Kahramanmaraşspor (Atatürk Olimpiyat)

16.30 Denizlispor-Orduspor (Denizli Atatürk)

19.00 Fethiyespor-Karşıyaka (Fethiye İlçe)

19.00 Boluspor-Adanaspor (Bolu Atatürk)

27 Ekim Pazar:

14.00 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Şanlıurfaspor (Kamil Ocak)

19.00 Adana Demirspor-Mersin İdmanyurdu (Adana 5 Ocak)

11. HAFTA

2 Kasım Cumartesi:

14.00 Ankaraspor-Balıkesirspor (Yenikent ASAŞ)

19.00 Manisaspor-Fethiyespor (Manisa 19 Mayıs)

19.00 Şanlıurfaspor-1461 Trabzon (Şanlıurfa GAP Arena)

3 Kasım Pazar:

14.00 Bucaspor-Samsunspor (Yeni Buca)

14.00 Kahramanmaraşspor- TKİ Tavşanlı Linyitspor (Hanefi Mahçiçek)

16.30 Adanaspor-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (Adana 5 Ocak)

16.30 Mersin İdmanyurdu-Boluspor (Tevfik Sırrı Gür)

16.30 Karşıyaka-Denizlispor (DYO Alsancak)

19.00 Orduspor- Adana Demirspor (Ordu 19 Eylül)

12. HAFTA

6 Kasım Çarşamba:

14.00 Balıkesirspor-Şanlıurfaspor (Balıkesir Atatürk)

14.00 1461 Trabzon-Adanaspor (Akçaabat Fatih)

16.30 Boluspor-Orduspor (Bolu Atatürk)

19.00 Denizlispor-Manisaspor (Denizli Atatürk)

19.00 Fethiyespor-Kahramanmaraşspor (Fethiye İlçe)

19.00 Adana Demirspor-Karşıyaka (Adana 5 Ocak)

19.00 Samsunspor-Ankaraspor (Samsun 19 Mayıs)

7 Kasım Perşembe:

14.00 TKİ Tavşanlı Linyitspor-İstanbul Büyükşehir Belediyespor (Dumlupınar)

19.00 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Mersin İdmanyurdu (Kamil Ocak)

13. HAFTA

9 Kasım Cumartesi:

14.00 Şanlıurfaspor-Samsunspor (Şanlıurfa GAP Arena)

19.00 Ankaraspor-Bucaspor (Yenikent ASAŞ)

10 Kasım Pazar:

14.00 Manisaspor-Adana Demirspor (Manisa 19 Mayıs)

14.00 Kahramanmaraşspor-Denizlispor (Hanefi Mahçiçek)

14.00 İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Fethiyespor (Atatürk Olimpiyat)

16.30 Karşıyaka-Boluspor (DYO Alsancak)

19.00 Mersin İdmanyurdu-1461 Trabzon (Tevfik Sırrı Gür)

11 Kasım Pazartesi:

20.00 Orduspor-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (Ordu 19 Eylül)

20.00 Adanaspor-Balıkesirspor (Adana 5 Ocak)

Etiketler
Ptt 1.Lig