SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
‘Real Madrid’den korkmuyoruz’

‘Real Madrid’den korkmuyoruz’

Real Madrid'den korkmadığını ve Madrid'den galibiyet ile ayrılabileceklerini söyleyen Pogba, takımdan ayrılma ihtimalini de değerlendirdi.

Paul Pogba, Real Madrid’den en ufak bir korkusunun olmadığını ve Şampiyonlar Ligi’nde İspanyol devi ile oynayacakları maçların en az birini kazanabileceklerini söyledi.

Şampiyonlar Ligi’nde Galatasaray ile beraber B grubunda yer alan ve henüz maç kazanamayan İtalyan ekibi üçüncü maçında Madrid deplasmanına konuk olacak.

Gazetta dello Sport’a açıklamalarda bulunan 20 yaşındaki oyuncu, “Korkumuz yok. Real Madrid’i en az bir maçta yeneceğiz ve yolumuza devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

Fransız oyuncu, Juventus’un çok önemli bir kulüp olduğunu, “Tarihimiz, prestijimiz ve kalitemizden dolayı Juve olduğumuzu asla unutmamalıyız. Bunlardan dolayı Real Madrid beni korkutmuyor. Madrid’de bile maç kazanabiliriz. Juventus Avrupa’nın en iyileri ile aynı seviyede.” sözleri ile dile getirdi.

Pirlo ve Buffon’a bakıp gerçek bir şampiyonun nasıl olacağını öğrendiğini belirtten Pogba takımdan ayrılma dedikoduları ile ilgili, “Bazı sözler anlamsız. Bugün nasıl birinin bütün kariyerini anlayabilirsiniz? Şu ana baktığımda Torino’da mutlu olduğumu söyleyebilirim. Bu kulüp ile ilgili her şeyi, teknik direktörleri, takım arkadaşlarımı, taraftarları, seviyorum ve kendimi Juventus’dan başka bir yerde görmüyorum.” şeklinde konuştu.

Şampiyonlar Ligi’ndeki ikinci maçlarında Galatasaray ile berabere kalan Juventus 23 Ekim’de Real Madrid ile karşılaşacak.

(Goal)