Reklamsız Sözcü

Bruma’da sona doğru

Sporting Lizbon ile davalık olan ve durumu yarın netleşecek olan Bruma, serbest kalması halinde kendisini en çok isteyen G.Saray’a imza atacak...
08:0422 Ağustos 2013
0
Bruma’da sona doğru

Türkiye’de düzenlenen U 20 Dünya Kupası'nda harikalar yaratarak kendisini kanıtlayan Portekizli Bruma, adım adım G.Saray'a geliyor. Kulübü Sporting Lizbon'dan ayrılmak isteyen ve bu yüzden davalık olan 19 yaşındaki genç yıldızın durumu yarın netlik kazanacak.

Tahkim Kurulu ya Bruma'nın serbest kaldığını açıklayacak, ya da 1 yıllık daha sözleşmesi bulunduğuna kanaat getirecek. Portekizli yıldız bonservisini eline alması halinde anında sarı-kırmızılılara imzayı atacak. Yaptığı açıklamalarda oynayabileceği bir takıma gitmek istediğinin altını çizen Bruma, Devler Ligi faktörüyle birlikte G.Saray'a ‘Evet' dedi.

SOL VE FORVETTE

KendisiyLe ilgilenen Chelsea'nin sözleşme imzalattıkan sonra kiraya göndermek istemesi nedeniyle sarı-kırmızılıları tercih eden Bruma, hem forvette hem de sol kanatta görev yapabiliyor. Ancak Tahkim Kurulu'nun aksi bir karar vermesi durumunda ise G.Saray'ın Sporting Lizbon'u ikna edip edemeyeceğini zaman gösterecek.